Visi „SIXT“ kompanijoje siūlomi išsinuomoti automobiliai yra draudžiami privalomaisiais civilinės atsakomybės draudimais bei ir draudimais nuo nelaimingų atsitikim, dar kitaip vadinamu „CASCO“ ir paliekamos naudotojų atsakomybės ribos. Visais atvejais parenkamos pačios palankiausios sąlygos, čia administruojamas ir atnaujinamas draudimo polisas bei administruojami draudžiamaisiais laikytini įvykiai. Auto nuoma su „SIXT“ visada reiškia tik pačias geriausias emocijas.

„SIXT“ kompanijoje siūlomo automobiliai yra registruoti LR Transporto priemonių registruose. Organizuojama jų techninė apžiūra pagal visus šalyje nustatytus reikalavimus, administruojamas mokesčių mokėjimas.

Klientų pageidavimu, čia gali būti papildomas automobilio komplektavimas. Auto nuoma geriausiomis sąlygomis – tai, ką gali pasiūlyta minėta, jau šimtmetį veikianti kompanija. Paskambinus įmonės nemokamu trumpuoju telefono numeriu 1810 klientams  suteikiama informacija, techninė pagalba, gali būti transportuojamas automobilis visose Baltijos ar kitose Europos Sąjungos šalyse. Minėtas įmonės telefono numeris veikia visą parą.

Siūloma net limuzino klasė

Auto nuoma – tai, ko taip reikia šiuo metu? Jeigu norisi papildomo automobilio, „SIXT“ įmonės geba pasiūlyti pasinaudoti trumpalaike nuomos paslauga. Klientams siūlomas ypač platus asortimentas: ekonominės klasės lengvieji automobiliai ar limuzino klasė. Auto nuoma šioje įmonėje – pats optimaliausias pasirinkimas bet kuriam klientui. Nusivylusių čia nebūna, kadangi patenkinami net ypatingai išrankių klientų norai ir lūkesčiai.

Pasirinkus ilgalaikę nuomą galima būti tikriems, kad bus užtikrintas sezoninis padangų pakeitimas, patikrinta padangų būklė. Be to, „SIXT“ kompanija savo klientams gali pasiūlyti pagalbą kelyje kiaurą parą. Praktiškai čia visiškai dėl nieko nereikės sukti galvos, kadangi klientų patogumui kiekviename automobilyje yra įrengtas asmeninis asistentas, galintis spręsti visus klausimus bei pasirūpinti reikiama mašinos technine apžiūra, jo priežiūra, padangų keitimu bei draudimo bendrovės paslaugomis. Čia tikrai niekada nebus nusivylimo ar jokių nepatogumų, su kuriais galima kaskart susidurti, kai turimas nuosavas automobilis. Skirtumas tarp vieno ir kito varianto yra labai didžiulis.

Tuo atveju kai yra naudojamasi ilgalaike auto nuoma, automobilio remonto ar techninės priežiūros metu yra siūlomas pakaitinis automobilis. Ši paslauga nėra papildomai apmokestinama.