Jei dažniau kino filmus žiūrite naudodamiesi televizija, tikriausiai jums kyla klausimas, kodėl filmai internetu yra tokie populiarūs šiuolaikinių vartotojų tarpe. Todėl pateiksime jums keletą priežasčių, kodėl tiek daug vartotojų nusprendžia filmus žiūrėti naudodamiesi įvairiais internetiniais filmų ir serialų portalais.

  • Taigi, visų pirma būtina paminėti filmų prieinamumą. Tai reiškia, kad filmai internetu suteikia galimybę juos žiūrėti naudojantis bet kuriuo technologiniu prietaisu, kartu veikiančiu su internetu. Trumpiau tariant, filmus ir serialus galite žiūrėti savo kompiuteryje, planšetėje, išmaniajame telefone ar televizoriuje, kuris yra prijungtas prie interneto. Tai padidina vartotojų jaučiamą laisvę, nes jie gali nevaržomai rinktis jiems patogiausius technologinius įrenginius.
  • Be abejo, šiuolaikiniams vartotojams taip pat labai aktualus ir filmų bei serialų asortimentas. Jie nori žiūrėti tai, kas juos domina. Jie nenori būti suvaržyti, rinkdamiesi tik tai, ką vieną ar kitą dieną transliuoja pasirinktas televizijos kanalas. Naudojantis internetiniais filmų portalais filmų pasirinkimas tampa kur kas paprastesnis, kadangi didieji ir populiariausi tokio pobūdžio internetiniai tinklalapiai savo vartotojams gali pasiūlyti labai dideles filmų ir serialų bazes.
  • Filmai internetu yra siūlomi nemokamai, todėl vartotojams nereikia patirti papildomų išlaidų. Tai yra labai svarbus veiksnys, kuris dažnai nulemia daugelio vartotojų apsisprendimą pasirinkti internetinius filmų ir serialų portalus.
  • Filmų ir serialų paieška vyksta kur kas lengviau ir greičiau. Internetiniuose filmų portaluose veikia vidinė paieška, kuri vartotojams palengvina visą filmų ir serialų pasirinkimo procesą. Be to, visuomet prieš pasirenkant vieną ar kitą filmą galima apsilankyti ir didžiausiame kino filmus apžvelgiančiame IMDb portale, tokiu būdu būnant informuotiems apie tai, kas yra naujausia ir žiūrimiausia.
  • Internetiniuose filmų portaluose nauji filmai paskelbiami bene kiekvieną dieną. Tai reiškia, kad vartotojams netenka ilgai ir nuobodžiai laukti, kol galų gale pasirodys tai, kas juos labiausiai domina.
  • Populiariausiuose tokio pobūdžio internetiniuose tinklalapiuose nemaža dalis filmų ir serialų yra įgarsinami lietuviškai, todėl tiems vartotojams, kuriems filmus ir serialus labiau patinka žiūrėti lietuvių kalba, tokie portalai tampa bene geriausiu pasirinkimu.