Ko gero kiekvienas saugome savo rūbus bei avalynę ir norime, kad jie kuo ilgiau išliktų kaip nauji. Tačiau kartais nepavyksta išsaugoti švaros, dėl to tenka pasikliauti skalbimo mašina bei skalbimo priemonėmis, kurios ne visada yra tokios veiksmingos, kaip skelbia reklamos, tačiau kainuoja nemažus pinigus. Rūbus dar yra galimybė išgelbėti juos išskalbus skalbimo mašina, tačiau kaip išgelbėti batus? Juk norisi, kad sportiniai batai visada išliktų baltais padais ir atrodytų lyg nauji.

Nesenai atsirado nauja priemonė, kuri stebina visus savo veiksmingumu ir itin paprasta išvaizda. Tai – melamino kempinėlės. Jos nedidelės, neužima daug vietos, kainuoja nedaug, tačiau itin veiksmingos. Šiomis kempinėlėmis labai paprasta nusivalyti batus. Jos išsaugo netgi baltų batų grožį ir prekinę išvaizdą. Kad batai visada išliktų gražūs jums nereikia įdėti daug darbo, tiesiog atsiradus nešvarumams, juos nuvalyti su drėgna melamino kempinėle, ir jūs vėl galite džiaugti savo batais lyg naujais. Melamino kempinėlės taip pat be jokio valgo nuvalo dėmes, atsiradusias ant marškinių apykaklių. Turbūt ne tik kiekviena moteris, bet ir dažnas vyras yra turėjęs bėdų su neišsivalančia apykakle. Tačiau, melamino kempinėlės itin lengvai su tuo susidoroja. Jos taip pat labai lengvai išvalo dėmes, atsiradusias ant striukių, kelnių. Tai kam reikia turėti begalę skalbimo priemonių, skirtų vis kitokiam rūbui, kai gali turėti vos vieną kempinėlę ir be jokių problemų išvalyti dėmę, kuri jums kėlė baimę.

Melamino kempinėlės jau palengvino daugelio moterų bei vyrų gyvenimus. Juk nuostabus jausmas, kai greitai susitvarkęs namus gali skirti daugiau laiko savo šeimai, poilsiui, o galbūt ir darbu arba savanoriškai veiklai. Taip pat itin džiugi naujiena, kad šios kempinėlės kainuoja itin nedaug ir už labai mažą kainą galima nusipirkti netgi dešimt kempinėlių, kurios palengvins jūsų namų ruošos rūpesčius, bet tuo pačiu nenuskriaus jūsų finansiškai. Juk nuostabus jausmas, kaip už tiek mažai, gauni tiek daug. Melaminos kempinėlės yra nuostabus išradimas, o ir naudotis jomis itin lengva – tereikia sušlapinti ir jau gali valyti dėmes nuo mylimų batų.