Apie tai, kas yra greita paskola turbūt esate girdėję kiekvienas. Tačiau lygiai taip pat daugelis šiuolaikinių vartotojų yra girdėję ir daug mitų, todėl kai kalbama apie greitas paskolas ir tokio tipo finansinius įsipareigojimus, būtina kalbėti faktais, o ne iš piršto laužais teiginiais.

Visų pirma sklinda mitas, kad greitos paskolos gali sugadinti žmonių gyvenimą. Tai yra vienas iš populiariausių mitų, su kuriuo šiomis dienomis galima susidurti. Taigi, ne greitos paskolos, o žmonių nemokėjimas elgtis su pinigais priveda juos prie didelių finansinių sunkumų. Jei žmogus yra įklimpęs į asmenines skolas, gauna pakankamai mažas mėnesines pajamas ir nemoka tinkamai paskirstyti turimų lėšų, gauta papildoma paskola jį tiesiog dar labiau įklampins. Tuo tarpu, jei greita paskola pasinaudojama puikiai suprantant savo finansinę padėtį ir mokant elgtis su turimais pinigais, padėtis gali tapti kur kas geresnė. Tai reiškia, kad prieš imant greitą paskolą, būtina suprasti, kam ji bus skirta. Jei pasiskolinti pinigai nebus iššvaistyti vėjais ir bus panaudoti tikslingai, finansinė padėtis neturėtų tapti blogesnė. Juk jei pinigai investuojami galvojant apie konkrečią būsimą grąžą, situacija įprastai pasikeičia teigiama linkme.

Kitas gajus mitas yra susijęs su paskolų išdavimu. Kai kurie vartotojai mano, kad paskolos yra suteikiamos absoliučiai kiekvienam žmogui. Tačiau tai yra didelė netiesa. Greitųjų kreditų bendrovės labai kruopščiai atsirenka klientus, su kuriais gali dirbti. Tai reiškia, kad jie vertina savo esamų ir potencialių klientų mokumą, stengdamiesi suprasti ar jų finansinė padėtis yra tinkama. Be to, paskolos niekuomet negali gauti nepilnametis asmuo. Todėl nemanykite, kad jei neturite darbo ir negaunate jokių nuolatinių oficialių pajamų galite kreiptis dėl paskolos. Šiuolaikinė šių finansinių paslaugų rinka yra griežtai kontroliuoja valstybinių institucijų, todėl tokios paslaugos yra teikiamos skaidriai ir vadovaujantis visais mūsų šalyje galiojančiais įstatymais.

Ir, žinoma, tai tikrai nėra vieninteliai mitai, kurie sklando šiomis dienomis. Todėl jei jūs svarstote apie galimybę kreiptis dėl greitos paskolos, nesivadovaukite mitais. Kur kas geriau, jei tinkamai įvertinsite savo finansines galimybes ir pasirinksite tuos paskolų teikėjus, kurie siūlo palankiausias sąlygas.