Internetinių svetainių kūrimas: neteisingi užsakovų bei svetainių kūrėjų įsivaizdavimai

Internetinių svetainių kūrimas

Drąsiai galima sakyti, kad internetinių svetainių kūrimas (subconit.lt) yra vienas iš tų procesų, apie kurį kalbėti galima ypač daug. Internetinių svetainių kūrimas gali būti, ir, dažniausiai yra aptariamas tokiais aspektais, kaip kaina, patogumas, informatyvumas ir t.t. Vis dėlto, yra vienas aspektas, kuris dažniausiai ir praslysta pro akis, be jokio išsamesnio aptarimo. Ir negalima sakyti, kad tai yra gerai, kadangi toks elgesio modelis gali tapti tam tikrų klaidų priežastimi. Taigi, kur kas naudingesnis sprendimas – skirti dėmesio ir aptarti, kokie neteisingi internetinių svetainių užsakovų bei jas kuriančių profesionalų įsivaizdavimas egzistuoja. Tad pats metas pakalbėti apie tai plačiau.

Bene vienas labiausiai paplitusių įsivaizdavimų yra tas, jog nemažai internetinių svetainių užsakovų bei paslaugos teikėjų galvoja, kad interneto svetainės lankytojas žino, ko jis ieško. Iš tiesų, netrūksta atvejų, kai lankytojas į svetainę ateina su tikslu – noru surasti konkrečios informacijos, tačiau nereikėtų pamiršti, kad kur kas daugiau yra žmonių, kurie tiesiog nežino ko ieško. Taigi, paslaugos užsakovas bei teikėjas iš karto turi pagalvoti, kaip sukurti vartotojui draugišką interneto svetainę ir kaip užtikrinti, kad lankytojas rastų reikiamą informaciją. Na, o atsakant į šį klausimą, belieka tik pridurti, kad tai padaryti nėra sunku, tereikia esantį svetainės turinį praturfinti nuorodomis, kurios nukreiptų į  kitus svetainės puslapius ir tokiu būdu būtų galima sužinoti dar daugiau naudingos informacijos.

Pats metas pakalbėti ir apie dar vieną neteisingą įsivaizdavimą, kuris gyvuoja ir tarp šios paslaugos teikėjų, ir tarp šios paslaugos gavėjų. Tai – galvojimas, kad interneto svetainių dizainas nėra svarbus, tad, kam gali būti keliami ir žemesni reikalavimai. Nieko panašaus – reikia pastebėti, kad nors internetinių svetainių kūrimas, kaip procesas, yra labai svarbus, ne ką mažiau svarbus yra ir jos dizainas. Taigi, tiek šios paslaugos užsakovas, tiek jos teikėjas turėtų labai atsakingai apgalvoti, kokius sprendimus reikia priimti bei įgyvendinti, kad internetinės svetainės dizainas atitiktų daug svarbių kriterijų: būtų originalus, įsimintinas, patrauklus, šiuolaikiškas, išlaikytų dėmesį ir t.t.

73050cookie-checkInternetinių svetainių kūrimas: neteisingi užsakovų bei svetainių kūrėjų įsivaizdavimai

Kiti straipsniai