Ar naudojatės kredito bendrovių teikiamomis paslaugomis? Jei taip, ar dabartiniai turimi kreditai jums nesukelia jokių nepatogumų? Pastebima, kad kai kurie kredito bendrovių klientai tuo pačiu metu turi ne vieną kreditą, kurį turi laiku ir tinkamai padengti. Ir nors tai nėra blogai ar neteisinga, vis dėlto tai gali sukelti papildomų problemų – ypač tais atvejais, kai kreditai pasižymi skirtingomis palūkanomis ir skirtingomis kredito grąžinimo įmokų mokėjimo datomis. Todėl tokiose situacijose paskolų refinansavimas yra tikras išsigelbėjimas, kuris padeda lengviau atsipūsti ir sunormalizuoti savo finansinę padėtį. Žinoma, nesupraskite klaidingai, paskolų refinansavimas nenubraukia jūsų turimų skolų. Šios paslaugos yra skirtos palengvinti vartotojų situaciją.

Trumpiau tariant, įsivaizduokime, kad jūs turite tris kreditus, kuriuos ėmėte iš trijų skirtingų kredito bendrovių. Kiekvienas kreditas pasižymi skirtingomis palūkanomis. Bendros įmokos sudaro nemenką sumą, todėl jūsų finansinė padėtis su kiekvienu mėnesiu vis prastėja. Jei kreipiatės į kreditorius, kurie teikia paskolų refinansavimo paslaugas, jie visus jūsų turimus finansinius įsipareigojimus gali perkelti pas save, juos apjungiant į vieną. Be to, tokiais atvejais įprastai pritaikomos ir palankesnės paskolos palūkanos bei pratęsiamas paskolos grąžinimo terminas. Tai reiškia, kad vartotojo finansinė padėtis tampa lengvesnė ir jis nuo savo pačių gali nusimesti daugiau rūpesčių, kurie jį slėgė ilgą laiką.

Kita vertus, net ir pasinaudojus paskolų refinansavimo paslaugomis, reikėtų suprasti, kad jei norite, jog viskas vyktų sklandžiai – turėtumėte laiku mokėti sutartyje sutartas paskolos grąžinimo įmokas. Ir nors tai atrodo savaime aišku ir suprantama, vis dėlto yra nemažai vartotojų, kurie į jiems suteiktas paskolas žvelgia pro pirštus, negalvodami, kad tai yra svarbūs finansiniais įsipareigojimai. Todėl tokios klaidos jokiu būdu nereikėtų daryti. Juk nuo to priklauso ir jūsų kredito istorija. Jei jūs reguliariai imsite paskolas ir jų laiku negrąžinsite, kredito bendrovės gali pradėti į jus žvelgti nepalankiai. Taigi, jei nenorite susigadinti kredito istorijos ir visuomet turėti galimybę kreiptis į kreditorius, turėtumėte pasirūpinti, kad priimtumėte teisingus ir efektyvius sprendimus, leidžiančius jums jausti tvirtesnį finansinį pagrindą po savo kojomis.

Be abejo, taip pat labai svarbu, kad pradėtumėte rimčiau žvelgti ir į savo asmeninių finansų valdymą. Trumpiau tariant, būtina išmokti valdyti savo pinigus. Ir net jei sakote, kad tai darote kuo puikiausiai, paklauskite savęs, kodėl gi iki šiol esate paėmę ne vieną kreditą? Svarbiausia, kad visą tai pripažintumėte sau. Susitaikykite su tuo – jei jūs pripažinsite, kad nemokate valdyti savo pinigų, tolimesni jūsų veiksmai tokią neigiamą padėtį gali pakeisti teigiama linkme. Tuomet jūs galėsite priimti teisingus sprendimus, mokydamiesi valdyti turimus pinigus ir tinkamai juos paskirstyti.

Ir nors pradžioje jums gali kilti labai daug klausimų ir visą tai atrodys pakankamai sudėtinga, ilgainiui viskas taps kur kas paprasčiau, nes su kiekviena diena įgysite vis daugiau patirties ir žinių, kurias galėsite pritaikyti praktikoje. Be to, matydami, kad jūsų finansinė padėtis tampa stabilesnė ir jūs turite vis daugiau santaupų, jausitės tvirčiau ir galėsite labiau pasitikėti savimi. Tai reiškia, kad jums nebereikės sukti galvos dėl pinigų stygiau, nes žinosite, jog priimate teisingus finansinius sprendimus, kurie nutiesia tvirtesnį ir aiškesnį kelią. Todėl dabar belieka pasinaudoti paskolų refinansavimo paslaugomis ir stabilizuoti savo finansinę padėtį. Kai tai padarysite, pradėkite mokytis asmeninių finansų valdymo. Bėgant laikui jūsų padėtis pagerės ir jūs suprasite, kad priėmėte teisingus sprendimus.