Turėti spindinčią šypseną – paprasta

Odontologijos klinika

Sakoma, kad baltumu įvytinti šypsena yra vienas dailiausių bei elegantiškiausių įvaizdžio aksesuarų. Ir iš tiesų – šio fakto nuginčyti tikrai nepavyktų, tačiau tuo pat metu verta pastebėti, kad norint turėti būtent tokią šypseną, reikia įdėti ir nemažai kasdienių pastangų. Taigi, ko reikėtų imtis, norint, kad jus puoštų balta šypsena?

Viena svarbiausių, tačiau tuo pat metu ir paprasčiausių taisyklių, kurios reikia laikytis norint turėti baltą šypseną, yra kasdienis bei taisyklingas dantų valymas. Du kartus per dieną valykite dantis sukamaisiais judesiais. Balinamosios dantų pastos taip pat gali būti puikus pasirinkimas, vis tik reikia nepamiršti, kad jose yra gausu abrazyvinių dalelių, todėl nereikėtų jų naudoti nuolat. Beje, tyrimai rodo, kad dauguma žmonių galvoja, kad norint užtikrinti tobulą švarą, dantis pakanka valyti vos 3 minutes. Pasirodo, šiam veiksmui atlikti reikėtų skirti du kartus daugiau laiko – tik valant dantis ne trumpiau kaip 6 minutes, galima užtikrinti jų švarą baltumą bei sveikumą.

Džiugina tai, kad prie spindinčios šypsenos kūrimo prisideda ir tam tikrų maisto produktų vartojimas. Braškės ir žalioji arbata yra ypač vertinamos dėl daugybės puikių savybių, tačiau tik nedaugelis žino, kad būtent šie du maisto produktai balina dantis. Taigi, jei reguliariai valgysite šių uogų bei per dieną išgersite po 1 – 2 puodelius žaliosios arbatos, džiaugsitės kur kas baltesne šypsena.

Na, ir, žinoma, odontologijos klinika yra ta vieta, kurioje jums privalu lankytis bent du kartus per metus, jei norite džiaugtis sveikai bei baltais dantimis. Visų pirma todėl, kad bus atlikta profilaktinė dantų apžiūra (jei bus surastos problemos, tai iš karto pavyks užkirsti joms kelią); antrą – bus atlikta profesionali burnos higiena, kuri yra vienas iš sveikos bei baltos šypsenos pagrindų.

Kaip matyti, norint turėti baltą šypseną, nėra labai sunku, tačiau tam tikros nuolatinės pastangos yra reikalingos. Kita vertus, reikia pastebėti ir tai, kad visos pastangos, kurias dedate tam, kad turtėtumėte gerą šypseną, yra puiki investicija – rūpestingai prižiūrėdami dantis, išvengsite rimtų bei sudėtingų, tūkstančius eurų kainuojančių dantų atkūrimo procedūrų ateityje.

3867750cookie-checkTurėti spindinčią šypseną – paprasta

Kiti straipsniai