Suknelės ofise: kokios jos?

suknelės

Jei reikėtų įvardinti populiariausią moterišką drabužį, be jokios abejonės, tai būtų suknelės. Prie jų populiarumo labai prisidėjo ir faktas, kad šiandien suknelių įvairovė tiesiog stebina savo gausa: galime rasti įvairaus audinio, silueto, stilių ar kirpimo suknelių, kurios puikiai tinka įvairaus amžiaus dailiosios lyties atstovėms ir bet kokia proga. Nesunku pastebėti ir tai, kad suknelės ir ofise yra tas drabužis, kurį išvysti galime labai dažnai. Vis dėlto, nereikėtų manyti, kad čia tinka visos suknelės – reikėtų įvertinti tam tikrus akcentus. Tad, kokios suknelės ofisui yra tinkamiausios?

Atkreipkite dėmesį į audinį ir metų laiką

Viena pagrindinių taisyklių, kurios reikėtų laikytis ieškant suknelės vilkėti ofise, yra susijusi su audiniu ir metų laiku. Svarbu prisiminti paprastą tiesą: vėsesniu metų laiku derėtų rinkti storesnio audinio sukneles.

Turite atrodyti dalykiškai

Dar viena svarbi taisyklė, į kurią turite atsižvelgti tuo atveju, jei ieškote suknelės, tinkamos vilkėti ofise, skamba taip: jūsų įvaizdis turi būti dalykiškas. Na, o kuriant jį, suknelei taip pat keliamas ne vienas reikalavimas: visų pirma, drabužis turi ne tik tikti, bet ir būtų tinkamo ilgio. Ne ką mažiau svarbus ir jo stilius – geriausia rinkti klasikinio stiliaus sukneles. Dar vienas, daug diskusijų sukeliantis klausimas, yra susijęs su dekoro elementais. Įdomu tai, kad vieningos nuomonės šiuo klausimu net ir nėra: vieni ekspertai tvirtina, kad ofise reikėtų vengti vilkėti pernelyg dekoruotas sukneles, tuo tarpu kiti tvirtina, kad puošni suknelė – kuo puikiausiai  tinka. Taigi, kaip elgtis? Geriausias sprendimas – abiejų šių pasirinkimų derinys: savo garderobe turėkite ir puošnių, ir paprastesnių suknelių – visada turėsite iš ko pasirinkti. Beje, dar viena svarbi aplinkybė, kurios derėtų nepamiršti kuriant dalykišką įvaizdį, yra ta, kad vertėtų pirmenybę teikti toms suknelėms, kurios pagamintos iš kokybiškų audinių.

Nebūtinai tik vienspalvės suknelės

Na, o pabaigai – metas paneigti ir mitą, tvirtinantį, kad ofise vilkimos turėtų būti tik vienspalvės. Nieko panašaus – yra daugybė suknelių, kurias puošia įvairūs raštai bei motyvai, tinkančių vilkėti ofise.

71840cookie-checkSuknelės ofise: kokios jos?

Kiti straipsniai