Kaip rasti tinkamą renginių vedėją?

Rasti tinkamą vedėją savo šventei ar organizuojamam renginiui gali būti sudėtinga, ypač jeigu paslaugos reikalingos šventinio sezono metu arba vasarą, kuomet rengiama daug vestuvių. Norint užsitikrinti gerą ir kokybišką šventę reikėtų vadovautis keliomis pagrindinėmis taisyklėmis. Renginių vedėjas Šiauliuose Audrius pateikia kelis patarimus, kuriais vadovaudamiesi išsirinksite tinkamą vedėją savo šventei.

Skirkite biudžetą

Prieš pradėdami bendrauti su renginių vedėjais numatykite, kiek lėšų planuojate skirti vedėjui. Nepamirškite, kad renginio sėkmė labai daug priklauso nuo to, kaip vedėjas geba susitvarkyti su jam patikėta užduotimi, todėl čia taupyti nereikėtų. Profesionalus vedėjas geba kurti kiekvienai šventei reikalingą nuotaiką, stebi, kad vakaro programa būtų įgyvendinama sklandžiai ir siekia sukurti gerą atmosferą vakaro svečiams. Numatant lėšas taip pat reikėtų įvertinti, kokioje vietovėje ieškosite vedėjo. Ir nors Lietuva nėra didelė, ir vedėjai paprastai atvyksta į bet kurią norimą renginio vietą, tačiau honoraras gali priklausytu nuo miesto, ar vietovės. Pavyzdžiui, renginių vedėjas Šiauliuose gali sutikti dirbti už honorarą, kurio dydis gali skirtis nuo atlygio, kurio paprašys vedėjas iš sostinės.

Kur ir kokio vedėjo ieškoti?

Tai, kokio vedėjo geriausia ieškoti savo renginiui, labiausiai priklauso nuo to, kokia šventė organizuojama. Ieškokite vedėjo, kuris arba specializuojasi tam tikroje srityje, arba tokio, apie kurį esate girdėję teigiamų atsiliepimų. Pasidomėkite, koks vedėjo stilius ir charakteris, nes nuo to priklausys viso renginio sėkmė. Šiuo metu daugiausiai informacijos apie renginių vedėjus galima rasti internete. Pavyzdžiui, paieškos sistemoje suvedę frazę „renginių vedėjas Šiauliuose“, rasite pakankamai daug nuorodų į vedėjų asmeninius puslapius arba skelbimus, talpinamus specializuotose arba bendro pobūdžio svetainėse. Nebijokite perskaityti rastų atsiliepimų apie konkretų renginių vedėją. Tai leis suprasti, ar Jūsų rastas žmogus tinkamas Jūsų šventei.

Bendradarbiavimas – sėkmės garantas

Tam, kad renginys pavyktų sėkmingai, reikia su vedėju suderinti ir aptarti visas detales ir niuansus. Perduodant vedėjui renginio scenarijų reikia išsakyti savo norus, pastebėjimus, lūkesčius, įsivaizdavimą, kaip renginys turi būti vedamas. Tačiau nepamirškite, kad renginių vedėjas yra profesionalas, todėl būtinai atsižvelkite į jo pastabas ir nuomonę apie scenarijų, ir jeigu reikia bendrai koreguokite netinkamas scenarijaus vietas. Renginių vedėjas Šiauliuose Audrius pataria, kad nereikėtų bijoti aiškiai reikšti savo nuomonę ir jeigu Jūsų ir vedėjo vizijos dėl renginio skiriasi kardinaliai, reikia arba susitarti dėl bendros pozicijos, arba bandyti tartis su kitu vedėju. Taip yra todėl, kad jeigu vedėjo ir renginio organizatorių nuomonės tam tikru klausimu kardinaliai skiriasi, renginys gali baigtis nesėkme.

Kiti straipsniai