Nesvarbu kur jūs gyvenate, bet gyvenamojoje aplinkoje nuolat atsiranda buities darbų kuriuos prisireikia padaryti. Atlikti net ir paprastiems buities darbams reikalingi įrankiai. Dažnas žmogus savo namuose turi įrankių dėžę, ar bent jos atitikmenį, kurioje rasime pačius būtiniausiu įrankius naudojamus buityje, tai visuomet bus atsuktuvai (kryžminis ir minusinis), taip pat plaktukas ir replės, dažnu atveju galime rasti ir ylą, santechniko raktą, gulsčiuką bei dildę. Taip pat jeigu žmogus yra vairuojantis, tuomet galime rasti ir įrankių skirtų automobiliui prižiūrėti, tokių kaip galvučių ir raktų komplektai, veržliarakčiai ir panašūs įrankiai. Tuo tarpu, jei neretai prireikia atlikti ir specifinio tipo darbus, gali būti reikalingos ir metalo apdirbimo staklės (https://metalo-stakles.lt), medžio paruošimui skirtos priemonės ir kt. Su išvardintais įrankiais namuose galima nuveikti ypač daug darbų ir turint juos buities darbai ypač palengvėja.

Žinoma, naujakuriai dažnai negali investuoti daug lėšų į naujų įrankių įsigijimą, bet darbus namuose ypač būnant naujai įsikūrusiu gyventoju atlikti reikia. Vienas iš sprendimų yra įsigyti vieną universalų įrankį – daugiafunkcinį rankinį įrankį. Jis veikia Šveicariško peiliuko principu, t.y. į vieną įrankį yra sudėta daug atsilenkiančių dalių ir taip vienas įrankis gali atlikti labai daug funkcijų. Jų yra nuo turinčių  tik pačias svarbiausias funkcijas, tai – peilį, dildę ir atsuktuvą, iki tokių kurie turi labai daug funkcijų atstojančių mažos įrankių dėžės turinį. Įrankiai kurie turi ypač daug funkcijų, dažniausiai turi šiuos integruotus priedus: reples, žnyples minkštos ir kietos vielos kirpimui, plieno peilius dantytomis ir nedantytomis geležtėmis, žirkles, medžio pjūklelius, įvairių  dydžių atsuktuvus ir pliusinius ir minusinius, įvairaus grubumo dildžių ir tokius buitinius priedus, kaip butelių ir konservų atidarytuvai, bei kamščiatraukiai.

Be abejo, tokių daugiafunkcinių įrankių naudojimas nėra toks patogus kaip kiekvieno iš šių įrankių atskirai, bet daugiafunkcinį įrankį įsigyti yra pigiau, nei susipirkti visus įrankius atskirai, dėl to tai yra neblogas sprendimas žmonėms pirmą kartą įsikuriantiems naujuose namuose. Per kurį laiką galima susipirkti visus įrankius kurie atstos daugiafunkcinį įrankį, bet dėl jo mažo dydžio, daugiafunkcinis įrankis bus naudingas ir išvykose, stovyklaujant, ar keliaujant. Tokie įrankiai, tiesiog yra universalūs pagalbininkai daugelyje gyvenimo atvejų.