Atostogos: nuo maudymosi kostiumėlių, iki kelionės dokumentų

Maudymosi kostiumeliai

Ruošiatės savo neužilgo nusimatančiai kelionei į tolimą ir egzotišką užsienio šalį? Nekantraujate, kol galėsite po savo kojomis pajusti švelnų ir šiltą smėlį ir pasimėgauti vandenyno suteikiama gaiva? Norite pasikaitinti priešais šiltą saulutę ir pagaliau tinkamai atsipalaiduoti bei pailsėti? Jei taip, tuomet visų pirma jūs turėtumėte labai gerai pasiruošti savo būsimai kelionei. Nepaisant to, ar nusprendėte vykti į poilsinę, ar į pažintinę kelionę – jums vertėtų išspręsti keletą svarbių klausimų.

Kelioninis bagažas ir svarbiausi drabužiai

Savo kelioniniam bagažui jūs turėtumėte skirti kaip įmanoma daugiau dėmesio. Nemaža dalis keliautojų yra linkę su savimi į keliones pasiimti bene visus savo turimus daiktus, tokiu būdu apsidrausdami, jei vis dėlto jiems iškiltų nenumatytų sunkumų. Tačiau toks požiūris yra klaidingas. Daug sveriantis ir daug vietos užimantis kelioninis bagažas tik apsunkina. Todėl jei nenorite, kad jūsų lagaminai neleistų jums sklandžiai ir patogiai keliauti, tinkamai apgalvokite, koks jums iš tikrųjų reikėtų.

Be to, atsižvelgdami į savo pasirinktą užsienio šalį, joje vyraujantį klimatą, numatomą oro temperatūrą ir kelionės pobūdį, pasirinkite ir drabužius. Suprantama, kad jei vykstate į šalį, kurioje ištisus metus yra labai karšta, jums taip pat bus reikalingi ir maudymosi kostiumėliai. Jais turėtumėte pasirūpinti iš anksto – ir geriausia, jei turėtumėte bent du skirtingus maudymukus. Juos galite įsigyti ir internetu, tokiose specializuotose el. parduotuvėse kaip Euro-maudymukai.lt. Žinoma, su savimi turėkite ir bent keletą šiltesnių drabužių, vieną kitą glaustinukę, marškinėlius ir kt. Jei leisitės į pažintinę kelionę, būtinai pasirinkite ir labai patogią avalynę.

Dokumentai, pinigai ir išmanusis telefonas

Kad ir koks bebūtų jūsų pagrindinis kelionės tikslas, turėtumėte nepamiršti pasirūpinti savo dokumentų ir pinigų saugumu. Dėl viso pikto pasidarykite savo dokumentų kopijas – geriausia turėti tiek popierinį, tiek ir skaitmeninį dokumentų variantą. Pinigus turėtumėte laikyti viešbutyje esančiame seife. Dalis jų gali būti jūsų banko kortelėje, o dalis – grynųjų pavidalu. Tuo tarpu išmanusis telefonas visuomet turėtų būti su jumis (nebent vieni keliaujate į pliažą ir neturėsite galimybės pasirūpinti jo saugumu), jei netikėtai jums prireiktų pagalbos.

74800cookie-checkAtostogos: nuo maudymosi kostiumėlių, iki kelionės dokumentų

Kiti straipsniai