Barzda – tikro vyro pasirinkimas

barzdaskutės

Ar kada nors pagalvojote, kokius vyro bruožus išvardintumėte kaip pagrindinius vyriškumo atributus? Turbūt, jei šio klausimo paklaustume tūkstančio skirtingų žmonių, tuomet gautume begales skirtingų atsakymų, tačiau pagrindines tendencijas turbūt būtų galima išskirti.

BarzdaskutesVieni tikrai teigtų, kad pagrindinės tikro vyro savybės turėtų būti tokios – jėga, drąsa, narsa ir t.t. Toks požiūris yra atkeliavęs nuo labai seniai, nes didžiąją žmonijos istorijos dalį, būtent vyrai buvo tie, kurie pasižymėjo tuose vietose, kuriose reikėjo jėgos ir drąsos. Kita vertus kalbant apie šiandieninius laikus, tokį požiūri dažniau išgirsime arba iš vyresnių žmonių, arba iš tų, kurie gyvena besivystančiose (trečiosiose), pasaulio valstybėse.

Tuo tarpu pažiūrėjus į vakarų pasaulį, vyriškumo standartai yra visiškai kitokie. Čia vyras turi uždirbti pinigus, būti išsilavinęs, manieringas ir gerbiantis savo šeimą. Žinoma ir šie bruožai nėra įkalti į akmenį, nes vis daugiau moterų pradeda uždirbti ne ką mažiau, o dažnai ir daugiau už savo vyrus, todėl pagrindinėmis šeimos maitintojomis tampa jos.

Turbūt jau supratote, kad susiglostė tokia situacija, kurioje griežtų vyriškumo ribų nebeliko. Tai kas ankščiau buvo vyro apibrėžimas dabar gali būti pritaikoma ir moteriai, o jei vyras jo nebeatitinka tuomet jis nėra vadinamas nevykėliu. Tačiau yra dalykų, kurie nesikeičia, vienas iš jų yra išvaizda. Galbūt vyrai nebeprivalo būti raumenų kalnai, tačiau yra biologinių aspektų, kuriuos pakeisti yra itin sunku, vienas iš jų yra barzda. Būtent todėl, barzdos yra vienas tikriausių vyriškumo įrodymų ir ne veltui pastaruosius keletą metų jos su trenksmu įsiveržė į mados pasaulį – vis daugiau ir daugiau vyrų renkasi auginti ir puoselėti savo barzdą, o ne ją skusti. Su šia naujove pasikeitė ir pati grožio industrija. Atsirado daugybė kosmetinių priemonių skirtų barzdų priežiūrai, taip pat nemažai vyrų panoro įgauti barzdaskučio specialybę ir atidaryti savo barzdų skutyklas. Tačiau labiausiai keitėsi ir evoliucionavo įrankis, kurį vyrai naudoja jau beveik šimtmetį – tai elektrinės barzdaskutės. Dabar jos turi būti pritaikytos ne vien greitam barzdos nuskutimui, tačiau ir jos puoselėjimui bei palaikymui, o tai nėra tokia lengva užduotis. Visų pirma, barzdą puoselėti, ją formuoti ir prižiūrėti yra žymiai sunkiau nei tiesiog nuskusti. Dėl šios priežasties barzdaskučių gamintojai turėjo sukurti begalę naujų priedų savo barzdaskutės, o ir į pačias barzdų skutimo mašinėles integruoti papildomų funkcijų. Tačiau žinoma barzdaskučių gamintojai tuo tik džiaugiasi, nes nors jų mokslininkams ir inžinieriams ir teko padirbėti prie naujų konceptų, pelnas iš pardavimų buvo ir yra didžiulis. Dar daugiau, tokios įžymios kompanijos kaip Braun, kuri yra viena iš barzdaskučių gaminimo lyderių pasaulyje, džiaugiasi ne vien pačių barzdaskučių, bet ir jų atsarginių dalių pardavimu. Taip nutiko dėl paprastos priežasties – jei gamini kokybišką produktą, atskiros jo dalys susidėvės greičiau nei produktas suges. Pavyzdžiui todėl, braun barzdaskutes tinklelis yra ta prekė, kurią lengvai atrasite daugelyje elektroninių parduotuvių parduodančių barzdaskutes. Tas pats galioja ir kitų populiarių gamintojų barzdaskučių detalėms ir priedams.

Kaip jau turbūt supratote, jei norite neatsilikti nuo šiandieninių madų bei savo vyriškumą norite pabrėžti bene vieninteliu nekvestionuojamu būdu, tuomet turėtumėte užsiauginti vešlią barzdą, ją prižiūrėti ir puoselėti. Žinoma, tam tikrai reikės įdėti pastangų, bet rezultatas bus puikus, jūs tapsite patrauklesniu, labiau pasitikinčiu savimi ir tikrai galėsite vadintis – tikru vyru. Sėkmingo jums barzdojimo.

53200cookie-checkBarzda – tikro vyro pasirinkimas

Kiti straipsniai