Kaip rengtis turint stačiakampio formos figūrą?

Stilistai visame pasaulyje nepaliauja kartoti – jeigu norite atrodyti geriausiai, svarbu rengtis pagal savo figūros tipą. Jei jūsų kūnas primena stačiakampį, tai reiškia, jog neturite ryškių klubų ar krūtinės, vertėtų įsidėmėti kelias taisykles, padėsiančias kasdien jaustis ir atrodyti puikiai. Be to, tokiu atveju jūs žinosite, kokie moteriški drabužiai galėtų būti patys tinkamiausi.

Įprastai moterys, turinčios stačiakampio figūrą, primena moksleives ar studentes, nepriklausomai nuo to, kokio amžiaus iš tiesų yra. To priežastis – maža krūtinė, siaura pečių linija ir neryškūs klubai. Trumpai tariant – nieko, kas išskirtų kūną iš tiesių linijų silueto. Nepaisant to, kad toks kūnas itin vertinamas mados industrijoje, kai kurioms norisi pabėgti nuo mergaitiško įvaizdžio ir atskleisti savo moteriškumą. Kokius drabužius tokiu atveju rinktis?

Merginoms ir moterims, turinčioms stačiakampio figūrą, idealiai tinka viršutiniai drabužiai, turintys apvalios formos iškirptes. Taip pat, „neprašausite“ įsigiję bent kelias susiaučiamas sukneles, įliemenuotą švarką ir puošnesnes palaidines, papuoštas raukiniais ar kitomis detalėmis. Visa tai suteiks daugiau apimties. Šalia to, rekomenduojama sluoksniuoti drabužius ir pabrėžti figūrą plačiais ar siaurais diržais.

Siekdamos pabrėžti moteriškumą, venkite beformių ir visiškai siluetą paslepiančių viršutinių drabužių. Ilgi ir tiesūs sijonai, pažeminto liemens kelnės taip pat nėra pats geriausias sprendimas. Ir taip nedidelę krūtinę visiškai paslėps uždari megztiniai bei suknelės.

Apibendrinant, moteriškumą sukursite atkreipdamos dėmesį į ryškias detales, sluoksniuodamos drabužius ir vengdamos siluetų, pabrėžiančių jūsų smulkų siluetą. Kaip bebūtų, taip pat labai svarbu, kad bandydamos atnaujinti savo stilių, jūs visuomet daug dėmesio skirtumėte elektroninėms parduotuvėms, kuriose yra siūlomas platus drabužių asortimentas. Tokiu atveju jūs galėsite daug lengviau įsigyti tai, kas atitinka jūsų figūrą ir individualų skonį. Be to, labai dažnai internetinėse parduotuvėse drabužiai yra siūlomi kur kas žemesnėmis kainomis, todėl elektroninių parduotuvių vartotojai gali kur kas daugiau sutaupyti, išvengiant bereikalingai didelių išlaidų, su kuriomis dažniausiai tenka susidurti tuomet, kai naudojamasi fizinėmis parduotuvėmis.

71050cookie-checkKaip rengtis turint stačiakampio formos figūrą?

Kiti straipsniai