Fizinio asmens bankrotas – kai įklimpstama į skolas

Fizinio asmens bankrotas

Ne kiekvieno iš mūsų finansinė padėtis yra stabili. Kartais tenka susidurti su pačiomis įvairiausiomis ir sudėtingiausiomis finansinėmis problemomis. Tuo tarpu tokiais atvejais kiekvienas iškilusias problemas yra linkęs spręsti nevienodai. Vieni pagalbos kreipiasi į savo draugus ar giminaičius, o kiti finansines problemas bando pašalinti kreipdamiesi į kreditorius. Kaip bebūtų, praktika rodo, kad pastarasis asmeninių finansinių problemų sprendimo būdas įprastai būna populiariausias. Vis daugiau žmonių bando gauti paskolas, kuriomis stengiasi užglaistyti iškilusis finansines problemas. Kita vertus, tai yra pakankamai rizikingas kelias, kuris tikrai ne visuomet pasiteisina – ir tai ypač pavojinga tuomet, kai žmonėms trūksta asmeninių finansų valdymo žinių ir patirties. Taigi, jei paskolą ima žmogus, kuris mėgsta išlaidauti ir nėra linkęs daugiau dėmesio skirti savo asmeninių finansų valdymui, galiausiai vos vienas skolinis įsipareigojimas išauga į daugybę skirtingų paskolų, kurių nebepajėgiama laiku grąžinti. Todėl jei šią akimirką susidūrėte su būtent tokia sudėtinga ir nepatogia situacija, kreipkitės į teisinių paslaugų bendrovę (http://www.teisesbiuras.lt), siekdami paskelbti fizinio asmens bankrotą.

Žinoma, apie tokį pasirinkimą pagalvoja anaiptol ne kiekvienas, tačiau tai yra didelė problema, kadangi jei laiku nesprendžiamos minėto pobūdžio finansinės problemos, pradedami taikyti delspinigiai ir gali būti įgyvendinamas skolų išieškojimas. Todėl nereikėtų delsti ir laukti, kol reikalai pakryps visiškai bloga ir sunkiai pataisoma linkme. Pasinaudoję profesionalių teisininkų paslaugomis ir paskelbę fizinio asmens bankrotą jūs galėsite nurašyti savo turimas skolas (be abejo, tai nereiškia, kad būtinai bus nurašytos visos skolos, tačiau dalies jų gali nebelikti).

Tačiau vėlgi, jei jums pavyks paskelbti fizinio asmens bankrotą, nemanykite, kad tuos viskas turėtų ir pasibaigti. Jei jūs patekote į tokią sudėtingą finansinę padėtį, tiesiog privalote suprasti, ką padarėte neteisingai. Tai reiškia, kad jūs turėtumėte pripažinti savo klaidas ir pasistengti jas pašalinti. Jei ateityje jų nebekartosite, galėsite gyventi kur kas stabilesnį ir sėkmingesnį gyvenimą. Be to, išmokę tinkamai valdyti savo asmeninius finansus taip pat galėsite sutvirtinti savo finansinį pagrindą ir daugiau nebesinaudoti kreditorių teikiamomis paslaugomis.

63770cookie-checkFizinio asmens bankrotas – kai įklimpstama į skolas

Kiti straipsniai