Beta.lt ir Grupinis.lt sieks vartotojams grąžinti 160 tūkst. eurų (552,5 tūkst. litų),

Beta.lt ir Grupinis.lt sieks vartotojams grąžinti 160 tūkst. eurų (552,5 tūkst. litų),

Beta.lt ir Grupinis.lt sieks vartotojams grąžinti 160 tūkst. eurų (552,5 tūkst. litų), sukauptų už UAB トFreshtravel“ (トPlius Travel“) reklamuotas keliones

Beta.lt ir Grupinis.lt siekia grąžinti lėšas vartotojams, kurių įmokos už keliones iki penktadienio dar nebuvo pervestos UAB トFreshtravel“(トPlius Travel“) – tai 160 tūkst. eurų (552,5 tūkst. litų), tačiau, pagal galiojančius teisės aktus, kyla teisinis ginčas, kam priklauso sukauptos lėšos.  

Šiandien トCherry Media LT“ gavo antstolio Armino Naujokaičio patvarkymą, reikalaujantį įšaldyti 200,6 tūkst. litų skolos išieškojimui iš UAB トFreshtravel“ išieškotojo Artūro Laktionkino naudai.      

トMes labai norime grąžinti pinigus vartotojams, šiuo metu aiškinamės, kokiu būdu tai turėtume padaryti. Kartu su teisininkais sprendžiame šiuos klausimus, taip pat aiškinamės kam, pagal galiojančius įstatymus, priklauso sukauptos lėšos ir ar vėliau bankroto administratorius turės teisę iš mūsų dar kartą pareikalauti šios sumos, jei grąžinsime įmokas vartotojams“, – sako Vilius Juraitis, atstovaujantis Beta.lt ir Grupinis.lt portalus.

Šios lėšos トCherry Media LT“ buvo sukauptos todėl, kad įmokos, surenkamos už Beta.lt ir Grupinis.lt portaluose reklamuotas トFresh Travel“ (トPlius Travel“) poilsines-pažintines keliones, kelionių organizatoriui buvo pervedamos grupėmis, o ne kaskart už atskirą kelionę. 2014.11.14 gavę pranešimą iš UAB トFresh Travel“(トPlius Travel“) apie stabdomą veiklą, iškart sustabdėme įmokų pervedimą kelionių operatoriui, kol bus priimtas atsakingų institucijų sprendimas, kaip toliau turėtų būti disponuojama surinktomis lėšomis.  

Iš viso yra virš 1200 keliautojų, kurie įsigijo トFreshtravel“(トPlius Travel“) keliones, reklamuotas portaluose Beta.lt ir Grupinis.lt, kurių kelionės turėjo įvykti po 2014.11.14.  

Daugiau informacijos:
Vilius Juraitis, mob. 8 643 35513, vilius.juraitis@cherrymedia.lt

1938470cookie-checkBeta.lt ir Grupinis.lt sieks vartotojams grąžinti 160 tūkst. eurų (552,5 tūkst. litų),

Kiti straipsniai