LIETUVOS RESPUBLIKOS UŽSIENIO REIKALŲ MINISTERIJA

LIETUVOS RESPUBLIKOS UŽSIENIO REIKALŲ MINISTERIJA
   INFORMACIJOS IR VIEŠŲJŲ RYŠIŲ DEPARTAMENTAS
J.Tumo-Vaižganto g. 2, LT-01511 Vilnius
Tel. (+370 5) 236 2451, 236 2445; el. p. media@urm.lt

PRANEŠIMAS SPAUDAI
 
2013-03-18
LIETUVOS IR INDIJOS DIPLOMATINIŲ SANTYKIŲ 20-MEČIUI SKIRTŲ RENGINIŲ CIKLĄ NAUJAJAME DELYJE VAINIKUOJA NIDOS TAPYBOS PLENERŲ PARODA

Indijos kultūrinių ryšių tarybos meno galerijoje Naujajame Delyje kovo 15 dieną atidaryta Lietuvos ambasados ir menininkų asociacijos トTiltas“ iniciatyva po Indiją keliaujančių Nidoje vykstančių tapybos plenerų darbų paroda トNida – Lietuvos brangakmenis“.
Kolekcijoje – dvidešimt lietuvių, vokiečių, lenkų, latvių ir suomių autorių viename gražiausių Lietuvos kampelių jau du dešimtmečius organizuojamų tapybos plenerų metu nutapyti darbai.
Lietuvos laikinoji reikalų patikėtinė Indijoje Diana Mickevičienė renginio dalyviams pasakojo, ką Nida reiškia Lietuvos ir Europos kultūros žmonėmis, ir pakvietė aplankyti vieną įspūdingiausių pasaulio kampelių – Kuršių Neriją, kuri įkvepia ne tik menininkus.
Kultūrinių ryšių tarybos generalinio direktoriaus pavaduotojas Anvaras Halymas pažymėjo, jog tai nebe pirmas bendras Lietuvos ambasados ir tarybos kultūros projektas, Indijos žmones vis geriau supažindinantis su turtinga Lietuvos kultūra.
Iki kovo 21 d. eksponuosima paroda užbaigiamas Lietuvos ir Indijos diplomatinių santykių 20-mečiui skirtų kultūros renginių ciklas Indijoje. Jo metu Naujajame Delyje ir Kolkatoje taip pat buvo pristatyta Lietuvos fotografija, modernusis šokis, pagoniškoji mitologija.

URM Informacijos ir viešųjų ryšių departamentas
Visuomenės informavimo skyrius, tel. 236 2458

3128830cookie-checkLIETUVOS RESPUBLIKOS UŽSIENIO REIKALŲ MINISTERIJA

Kiti straipsniai