POLICIJOS DEPARTAMENTAS

POLICIJOS DEPARTAMENTAS

 

2015 m. rugsėjo 27-28 d.

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

 

 

Nužudymai

 

Rugsėjo 27 d. apie 11 val. 5 min. Akmenės r., N. Akmenėje, Respublikos g., bute, rasti 25-erių metų moters ir 36-erių metų vyro kūnai su daugybiniais sužalojimais. Neblaivus (1,52 prom. alkoholio) 37-erių metų įtariamasis uždarytas į areštinę.

 

 

Sveikatos sutrikdymai

 

Rugsėjo 26 d. apie 21 val. į Panevėžio ligoninę iš Panevėžio, Pušaloto g., namų, pristatytas ir dėl durtinės žaizdos paguldytas neblaivus (2,24 prom. alkoholio) 66-erių metų vyras, kurį išgertuvių metu peiliu sužalojo neblaivi (2,71 prom. alkoholio) 66-erių metų sutuoktinė, kuri uždaryta į areštinę.

 

Rugsėjo 27 d. apie 18 val. 50 min. Kaune, Pašilės g., nepažįstami asmenys sumušė 14-metį paauglį, kuris dėl žandikaulio lūžimo ir  smegenų sukrėtimo paguldytas į ligoninę.

 

 

Rugsėjo 26 d. apie 21 val. 15 min. Kėdainių r., Vilainių k., namuose, 19-metis jaunuolis sumušė 17-os metų sugyventinę, kuri dėl sužalojimų paguldyta į ligoninę. Įtariamasis ieškomas.

 

 

Rugsėjo 26 d. apie 20 val. Vilkaviškio r., Pilviškių mstl., Klevų g., asmenys peiliu sužalojo 51-erių metų vyrą, kuris dėl durtinės žaizdos krūtinėje paguldytas į ligoninę.

 

 

Plėšimai

 

Rugsėjo 27 d. 22 val. 40 min. į Utenos apskr. VPK kreipėsi 38-erių metų vyras, kuris pareiškė, kad tą pačią dieną apie 22 val. 15 min. Utenoje, J. Basanavičiaus g., bendrabučio laiptinėje, jį užpuolė ir sumušė septyni asmenys (du turėjo medines lazdas, o dar vienas – grandinę) bei, nuo suduotų smūgių, jis prarado sąmonę, o atsigavęs pasigedo mobiliojo ryšio telefono bei piniginės, kurioje buvo 97 eurai. Nukentėjusysis, suteikus medicinos pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Materialinis nuostolis 187 eurai.

 

 

Gaisrai

 

Rugsėjo 26 d. apie 23 val. 9 min. Kėdainių r., Lančiūnavos k., Liepų al., namo laiptinėje, trijuose aukštuose degė durų kilimėliai, apdegė ir aprūko butų durys bei sienos. Nuostolis nustatinėjamas. Įtariamas padegimas.

 

 

Rasti žmonių kūnai

 

Rugsėjo 27 d. 6 val. 30 min. Kaune, Partizanų g., rastas 77-erių metų moters kūnas su žaizda galvoje. Mirties priežastis ir aplinkybės nustatinėjamos.

 

 

Rugsėjo 27 d. apie 5 val. Kaune, Sukilėlių pr., namuose, 42-ejų metų moteris pagimdė kūdikį, tačiau atvykusi GMP konstatavo, kad jis negyvas. Aplinkybės nustatinėjamos.

 

 

Kiti įvykiai

 

Rugsėjo 27 d. 12 val. 10 min. Kaune, V. Krėvės pr., viešojo transporto sustojime, ant paviljono pastebėtos juodais dažais nupieštos svastikos.

 

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

 

Rugsėjo 27 d. 19 val. 53 min. Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. PK areštinėje, kameroje, 27-erių metų nuteistasis pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. (vagystė) prasidraskė ant rankos dilbio buvusį šašą, kuris pradėjo kraujuoti. Apie 20 val. 45 min. vyras užlipo ant spintelės ir pagrasino pasikarti (batų raištelį pririšo prie apšvietimo lemputę apsaugančių grotų ir ant kaklo užsirišo kilpą). Vyru buvo uždėti antrankiai ir jis buvo uždarytas į kitą kamerą.

 

 

Rugsėjo 27 d. apie 21 val. 10 min. Vilniuje, Taikos g., prie namo, trys asmenys užpuolė savo automobilyje „Audi 100“ (pagamintas 1987 m.) sėdėjusį 42-ejų metų vyrą. Vienas asmuo kirviu apgadino automobilį, o kitas asmuo vyriškiui peiliu sužalojo (įpjovė) skruostą. Sulaikymo metu asmenys iškeikė policijos pareigūnus necenzūriniais žodžiais bei grasino peiliu ir kirviu. Įtariamieji neblaivūs du 28-erių metų (2,76 prom. alkoholio ir 1,88 prom. alkoholio) ir 37-erių metų (1,88 prom. alkoholio) vyrai uždaryti į areštinę. Nukentėjusysis, suteikus medicinos pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str. 1 d.

 

 

Valstybės tarnautojo papirkimas

 

Rugsėjo 27 d. 12 val. 25 min. Vilniuje, J. Tiškevičiaus g., 23-ejų metų jaunuolis, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą (vairavo neblaivus, 0,76 prom. alkoholio), Vilniaus apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnams siūlė 500 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 227 str. 2 d. Vyras apklaustas.

 

 

Rugsėjo 27 d. apie 15 val. 46 min. Kaune, Islandijos pl., 35-erių metų Vengrijos pilietis, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą (automobilį vairavo neblaivus (2,99 prom. alkoholio)), Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnams davė 70 eurų kyšį. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 227 str. 2 d.

 

 

 

PASTABOS:

1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.

1535850cookie-checkPOLICIJOS DEPARTAMENTAS

Kiti straipsniai