Seimo Pirmininkė aptars Lietuvos kurčiųjų bendruomenės neprieinamumo problemas

Seimo Pirmininkė aptars Lietuvos kurčiųjų bendruomenės neprieinamumo problemas

 

2016 m. gegužės 12 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Šiandien, gegužės 12 d., Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė priims Lietuvos kurčiųjų draugijų ir asociacijų atstovus šalies kurčiųjų bendruomenės problemoms aptarti.

14 val. vyks susitikimas dėl LTV vykdomo laidų titravimo ir laidų vertimo į lietuvių gestų kalbą. Susitikime taip pat dalyvaus socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorė Asta Kandratavičienė, Seimo švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkas Raimundas Paliukas, LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius.

14.30 val. vyks susitikimas dėl Bendrojo pagalbos centro sukurtos aplikacijos GPIS 112 galimybių plėtros, pritaikant ją kurtiesiems. Susitikime taip pat dalyvaus socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorė Asta Kandratavičienė, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius Remigijus Baniulis, Bendrojo pagalbos centro viršininkas Audrius Čiuplys, Vidaus reikalų ministerijos atstovas.

Susitikimai vyks Seimo Pirmininko kabinete (Seimo I rūmai).

Susitikimams pasibaigus žiniasklaidos atstovai galės užduoti klausimus susitikimų dalyviams.

 

Rosvaldas Gorbačiovas

Seimo Pirmininko vyresnysis patarėjas

Tel. (8 5)  239 6005, mob. 8 698 42 071

El. p. rosvaldas.gorbaciovas@lrs.lt

1222760cookie-checkSeimo Pirmininkė aptars Lietuvos kurčiųjų bendruomenės neprieinamumo problemas

Kiti straipsniai