3PL Logistikos sandėlių valdymas

Tokia logistikos sričiai skirta programa yra plačiai naudojama visame pasaulyje. Šiandien sandėliai susiduria su milžiniškais krovinių srautais. Reikia ne tik laiku stebėti sandėlyje vykstančius procesus, bet ir tinkamai išnaudoti visą turimą sandėlio plotą. Sandėlio valdymas, tai vienas iš logistikos programos modulių. Šis įskiepis leidžia efektyviai naudoti visą sandėlyje turimą informaciją. Sandėlio darbuotojai realiu laiku pildo informaciją ir prisijungus prie programos, tiek klientas, tiek vadovas mato kur konkrečiai yra pasirinktas krovinys. Kokia jo būsena? Tokia programa itin palengvina darbuotojų darbą ir sandėlio valdymas pasidaro paprastesnis. Plačiau apie šį programos modulį rasite čia: http://www.terralogistics.lt/funkcionalumas/logistikos-sandeliu-valdymas.aspx

Šiandieninis verslas susiduria su itin dideliais informacijos kiekiais. Kiekvienam verslininkui tampa iššūkis, kaip valdyti visus šiuos informacijos srautus. Siekiant palengvinti kasdienybę yra kuriamos tokios logistikos programos. IT specialistai analizuoja įvairias verslo nišas ir joms pritaiko verslo valdymo programas. Ar jūsų įmonei reikia tokios programos? Geriausias būdas tai sužinoti, tai paklausti savęs, kiek krovinių šiandien yra sandėlyje, kiek turime laisvos vietos, kiek krovinių atvažiuos rytoj ar po savaitės? Uždavus tinkamus klausimus, pamatysite, kad neturite tikslaus atsakymo, o kaip galima valdyti didelį sandėlį, jei neturime jokios informacijos apie jo būseną. Taigi, jau minėtos verslo valdymo sistemos lengvina mūsų kasdienybę. Kiekvienas klientas operatyviai gali matyti kiek ir kokių krovinių yra saugoma sandėlyje. Kur jo kroviniai bus laikomi ir kada iškeliaus iš sandėlio? Ši visa informacija palengvina tiek klientų, tiek darbuotojų, tiek vadovų kasdienybę. Kaupiant statistinius duomenis, galima daryti išvadas koks sandėlio dydis yra optimaliausias. Ką reikia daryti, kad išnaudoti turimą sandėlio plotą.

Ar logistikos programos pritaikomos kiekvienoje įmonėje?

Jeigu dirbate logistikos įmonėje, tai natūralu, kad jums kyla toks klausimas. Kiekvienai įmonei galima pritaikyti verslo valdymo sistemas. IT specialistai išanalizuoja jūsų kompaniją, ir pagal jūsų poreikius pritaiko programą. Kiekviena logistikos programa, turi daug skirtingų modulių, kurie kiekvienas gali būti modifikuojamas pagal norimus kriterijus. Taip sukuriama unikali, tik jūsų kompanijai pritaikyta programa. Jos dėka pagreitėja procesų atlikimo greitis. Įmonės vadovai bet kuriuo momentu gali matyti įmonės veiklos statistiką.

Kiti straipsniai