Tikriausiai niekas nedrįs prieštarauti jog skolinimosi įprotis yra senas kaip visa žmonija. Nors sakoma, kad kreditą paėmęs žmogus tampa prislėgtas, mažiau laimingas nei kiti, tai nėra tiesa. Šiandien kone kas antras žmogus neišsiverčia be finansinių institucijų pagalbos ir tai nėra pasaulio pabaiga. Taip, kvėpuoti lengviau kai nesi įsipareigojęs, o dar geriau kai esi netgi sukaupęs šiek tiek pinigų ateičiai, bet jei kas mėnesį moki po penkiasdešimt ar šimtą eurų už kreditą tai nėra dideli pinigai. Kreditų priešininkai visuomet sakys, kad tai yra didelis akmuo po kaklu bet viskas kas yra daroma protingai ir su saiku yra normalu ir smerkti negalima. Visų pirma, atsakykite pats sau į klausimą ką reiškia būti skolingu.

Nusistačius tikslus ir padengiant kredito įmokas nevėluojant jūs busite sėkmingame kelyje turėdamas naujai įsigytą daiktą ar tam tikrą turtą kurio taip troškote. Paskolos išties išpildo žmonėms svajones, tik reikia niekuomet nenukelinėti kredito išmokėjimo datos o nusistatyti tiksliai kada planuojate atsiskaityti galutinai su kreditoriumi. Specialistai pataria savo tikslus užsirašyti ant lapelio ir nešiotis piniginėje arba kompiuteryje, telefone kad tai būtų vizualinis priminimas jums kokio tikslo siekiate. Tikslai reikalingi tam, kad jūs galėtumėte išsimokėję vieną kreditą iškart paimti kitą taip įgyvendindami savo didelius troškimus. Labai naudinga pasikabinti kredito įmokų sąrašą kurį jums davė kredito bendrovė ir pasikabinti ant sienos gerai matomoje vietoje. Kiekvieną kartą pervedus įmoką su palūkanomis išbraukite iš sąrašo po vieną eilutę ir pamatysite kaip jums palengvės širdyje.

Už kiekvieną pasiektą tarpinį tikslą apdovanokite save kokia nors smulkmena, pasilepinkite restorane ar pan. Svarbiausia būti sąžiningu prieš save ir valingai laikytis savo įsitikinimų siekiant sugrąžinti kreditą kuo greičiau. Einamojo sąskaitoje stabilizavę balansą galėsite pradėti planuoti kitiems ateities poreikiams, pavyzdžiui senatvės pensijai, galbūt atsargiai pabandysite investuoti tai vadinama pasyviomis pajamomis. Pati geriausia paskola specialistų vertinimų yra tuomet kai asmuo skolinasi mokslo studijoms finansuoti. Tai yra tarsi perspektyvi investicija nes baigus aukštąjį mokslą yra didelės galimybės įsigyti gerai apmokamą darbą ar netgi pradėti savo smulkų verslą.

Tokiu būdu paskolą atiduosite labai greitai ir įvertinsite, kad ji padėjo jums kopti karjeros laiptais. Kokią sumą pinigų galite gauti skolon sužinosite tik užpildę visus būtinus dokumentus ir tik po to kaip bus atliktas jūsų finansinės būklės auditas. Tai užtrunka nuo kelių valandų iki kelių dienų. Pinigus galima atsiimti grynais arba prašyti kad pervestų į jūsų banko atsiskaitomąją sąskaitą.

Didžioji dauguma žmonių susiduria su dideliu stresu kai atsitikus nelaimei reikia greitai iš kur nors gauti pinigų. Poelgiai gali būti neprognozuojami bet patarimą tokiose situacijose jums gali suteikti greitųjų paskolų bendrovės kurios žino kaip elgtis tais atvejais. Įrodyti savo pajamas kredito bendrovei vis tiek reikės pateikti išrašus ir atskleisti savo finansinius duomenis. Idealiame pasaulyje nė vienas žmogus neturėtų turėti skolų tačiau nors kartą gyvenime tai patiria. Tai yra kasdienybės dalis ir nieko nepadarysi.

Geros paskolos yra tokios už kurias nuperkami namai ar butai. Nekilnojamo turto vertė nuolat stabiliai didėja todėl už paskolą įsigytas būstas gali būti vėliau pelningai parduodamas, liks pinigų ir paskolai išmokėti ir dar užsidirbsite kitoms reikmėms. Valdyti gautas į kreditą lėšas nėra taip paprasta kaip gali atrodyti. Tai šiek tiek panašu į loteriją arba palikimą kai pinigai nukrenta tarsi iš dangaus ir labai sunku susivaldyti nuo kvailų prabangos pirkinių, kelionių, švenčių, aukojimo ir pinigų dalinimo giminaičiams. Apie geriausias praktikas ir patarimus kaip protingai išleisti kredito pinigus skaitykite gruodžio mėnesio straipsnyje asmeninių finansų rubrikoje.