Sekite naujienas

Akcijos

10% nuolaida garažo vartų spalvai

Paskelbta

-

uab-marlanga-pristatymas

UAB „Marlanga“, kuri labai sėkmingai savo veiklą vykdo tiek Kaune, tiek visoje Lietuvoje – siūlo išsirinkti vartus pagal Jūsų poreikius. Prekiaujame butiniais garažo vartais, pramoniniais garažo vartais ir vartų automatika. Rinkitės sekcinius garažo vartus, kurie moderniai atrodo ir yra praktiški naudojant kiekvieną dieną. 

Reklama:

Kiekvienam klientui siūlome didelį produkcijos pasirinkimą, todėl norėdami išsirinkti geriausia vairantą savo namui – konsultuokitės su UAB „Marlanga“ specialistais. 

Garažo vartai:

  1. Buitiniai garažo vartai;
  2. Pramoniniai vartai.

Žinoma, tuo pačiu galima pasirinkti tarp tokių vartų, kurie yra darinėjami ranka ir tarp tokių, kurie veikia naudojantis automatika. Automatiniai vartai yra geras pasirinkimas tokiu atveju, kai pastarieji yra labai dideli, aukšti ir sunkūs. Žinoma, tai suteikia papildomą apsaugą, tačiau jų varstymas ranka gali būti per daug sudėtingas. Rinkdamiesi vartų mechanizmus atkreipkite dėmėsį į kokybę, kad garažo vartai  nestrigtų, puikiai funkcionuotų konsultuokitės su specialistais dėl geriausio pasirinkimo. Būtent „Marlanga“ užtikrina, kad jums neiškils jokios problemos.

vartia-akcija1

Plačiau apie garažo vartus->

 

Naujienos

Verslo Vikingai

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |