Sekite naujienas

Auto

„carVertical“ pristato atnaujintą prekės ženklą

Paskelbta

-

Transporto priemonių istorijos patikrų platforma „carVertical“ pristato svarbius pokyčius – naują dizainą ir logotipą, unikalius personažus ir kardinaliai atnaujintas automobilių ir motociklų ataskaitas.

1 iš 5 Lietuvoje patikrintų automobilių turi suklastotą ridą, todėl automobilių istorijos ataskaitos yra naudingas įrankis norintiems išvengti apgaulių.

Reklama:

„Norėdami įnešti skaidrumo į Lietuvos naudotų transporto priemonių rinką, turime pasiekti platesnę auditoriją – ne tik automobilių entuziastus ir ekspertus. Todėl keičiame savo požiūrį ir pristatome svarbius išmaniosios programėlės ir automobilių bei motociklų istorijos ataskaitų pokyčius“, – pasakoja „carVertical“ vadovas Rokas Medonis.

Prisitaikome prie kasdienių vairuotojų poreikių

Siekiant geriau suprasti savo klientų poreikius ir motyvaciją, pernai įmonė atliko didelės apimties vartotojų apklausą pagrindinėse rinkose, kuriose veikia bendrovės produktas.

„Mes domėjomės, kodėl mūsų klientai naudoja automobilių istorijos ataskaitas, kuo ši paslauga jiems patinka, kokia yra Lietuvos naudotų transporto priemonių rinka ir kokiu būdu vairuotojai perka naudotus automobilius“, – pasakoja R. Medonis.

Tyrimo metu paaiškėjo, kad daugybė vairuotojų šalyje vis dar nežino kas yra VIN kodas ir netikrina transporto priemonės istorijos jos pirkimo metu, taip rizikuodami susidurti su įvairiomis problemomis ir apgavystėmis.

Apklausos rezultatai ne tik suteikė naudingos informacijos apie skirtumus tarp įvairių naudotų automobilių rinkų, bet ir atskleidė, kad automobilių bei motociklų istorijos patikra vis dar dažnai laikoma tik ekspertams bei įmonėms aktualia paslauga.

„Pasirodo, kad didelė dalis mūsų vartotojų yra puikiai automobilius išmanantys entuziastai. Nors mes labai vertiname šią automobilistų bendruomenę, mūsų misija yra padėti ir kiekvienam vairuotojui, kuriam techniniai aspektai nėra tokie artimi“, – įžvalgomis dalinasi Rokas Medonis.

Įmonė siekia, kad visi suprastų, jog transporto priemonių istorijos patikra aktuali ne tik automobilių pirkėjams, bet ir vairuotojams, norintiems tinkamai prižiūrėti automobilį. Taip pat ši paslauga kuria vertę ir sąžiningiems naudotų transporto priemonių pardavėjams.

Atnaujintos transporto priemonių istorijos ataskaitos, programėlė ir naujas logotipas

Įmonės atsinaujinimas neapsiriboja vien tik dizaino pokyčiais. „carVertical“ pristato visiškai atnaujintą ataskaitą, kuri bus daug aiškesnė ir lengviau suprantama visiems vartotojams. Pavyzdžiui, atnaujintoje ataskaitoje bus pateikiami paaiškinimai apie tam tikrus įrašus bei įtraukta papildoma vaizdinė medžiaga ir patarimai.

„Norime, kad ataskaitoje būtų daugiau vizualios medžiagos, padedančios vartotojams greičiau sužinoti reikiamą informaciją ir priimti sprendimą apie juos dominančius automobilius bei motociklus. Be to, atnaujintas dizainas leis integruoti bet kokią kitą informaciją ateityje“, – pasakoja R. Medonis.

Išmaniųjų įrenginių vartotojams transporto priemonių patikros procesą palengvins atnaujintos programėlės „iOS“ bei „Android“ prietaisams.

Kartu su atnaujinta ataskaita bei programėle pristatomas ir pasikeitęs tinklaraštis, kuriame pateikiami naudingi patarimai ir automobilių ekspertų kuriamas turinys. Jį taip pat papildys išsamesnės diagramos, paaiškinimai bei vaizdo įrašai, kurie atsakys į įvairius su transporto priemonėmis susijusius klausimus.

Šie pokyčiai padės net ir techninių žinių neturintiems vairuotojams tinkamai įsigyti, prižiūrėti bei parduoti transporto priemones.

Ilgas kelias skaidresnės naudotų automobilių rinkos link

Įmonė neabejoja, kad šie pokyčiai yra svarbus žingsnis siekiant naudotų automobilių rinkos skaidrumo.

Visgi, šis kelias yra labai ilgas ir sudėtingas. R. Medonio teigimu, transporto priemonių istorijos ataskaitos yra svarbios, bet to nepakanka: „Naudotų automobilių rinką galima sutvarkyti tik gerinant transporto priemonių būklę, todėl vairuotojai turėtų skirti daugiau dėmesio tinkamai automobilių priežiūrai. Tai reiškia, kad itin svarbu rasti naujų būdų kaip „įdarbinti“ apie transporto priemones gaunamus duomenis.

„Būdami vieni novatoriškiausių rinkoje, mes siekiame atverti kelią į skaidresnę naudotų automobilių rinką, kuriuo sekti galėtų kiekvienas“, – sako R. Medonis.

Naujienos

Verslo Vikingai

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Nekilnojamas turtas3 mėnesiai prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

SPA trenerė, grožio terapeutė Deimantė Gelgutienė: „Tu gali būti tik pavyzdžiu kitiems“

Grožio pasaulyje dirbanti Deimantė Gelgutienė atlieka SPA ritualus veidui ir kūnui, konsultuoja kosmetologes ir SPA centrus. Trenerė savo veiklas derina...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

„SME Finance“ vadovas Mindaugas Mikalajūnas: „Šiuo metu finansavimo galimybės – beribės“

„SME Finance“ įmonė šiuo metu didžiausia Baltijos šalyse nebankinio finansavimo technologijų platforma, suteikusi finansavimą už daugiau nei 1,5 mlrd. eurų,...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |