Sekite naujienas

Auto

Patogios kelionės erdviais mikroautobusais

Paskelbta

-

Planuojate kelionę, tačiau kompanija netelpa į vieną automobilį? Tokiu atveju mikroautobusų nuoma bus puikus sprendimas, kadangi galėsite keliauti patogiai ir sutaupyti kelionės išlaidų. Sužinokite daugiau apie mikroautobusų nuomą ir atraskite puikų modernių transporto priemonių pasirinkimą geromis kainomis!

 

Kodėl verta keliauti mikroautobusu?

 

Mikroautobusas tampa vis dažniau naudojama transporto priemone tiek planuojant trumpas išvykas, tiek keliaujant toliau į užsienio šalis. Tokį šios transporto priemonės populiarumą lemia greitis, patogumas ir palyginti nedidelė kaina. Keliaudami mikroautobusais ne tik sutaupysite, kadangi teks mažiau kuro išlaidų, nei keliaujant keliais automobiliais, tačiau tuo pačiu galėsite pailsėti nuo vairavimo ir pasimėgauti komfortiška kelione erdviame salone su visais patogumais.

 

Keliaujant itin didelėmis kompanijomis, reikalingas autobusas, tačiau jeigu Jūsų kompanija iki 20 žmonių – puikiai sutilpsite ir mikroautobusas bus idealus sprendimas. 

 

Moderniuose salonuose įrengta viskas, ko reikia Jūsų saugumui bei patogumui. Čia rasite komfortiškas sulankstomas sėdynes su patogiomis lentynėlėmis daiktams susidėti, didelę ir erdvę bagažinę, garso ir vaizdo įrangą, mikrofoną gidui, oro kondicionierius palaikys optimalią salono temperatūrą. Erdvūs panoraminiai langai leis grožėtis greitai prabėgančiais kelionės vaizdais. Mikroautobusą galite nuomotis su patyrusiu vairuotoju, kuris pasirūpins visais kelionės vargais už Jus, todėl galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis.

 

Keliaukite erdviai, patogiai, be jokių nesklandumų. Išsinuomokite naujo modelio mikroautobusą už priimtiną kainą!

 

Daugiau apie mikroautobusų nuomą rasite: http://www.autotransa.lt/

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos