Sekite naujienas

Auto

Techninė pagalba kelyje: pasinaudokite teikiamais privalumais ir savo teisėmis

Paskelbta

-

technininė pagalba kelyje

technininė pagalba kelyjeTechninė pagalba kelyje – aktualus klausimas, nežiūrint, kokią transporto priemonę vairuojate. Tačiau manome, sunkvežimių techninė pagalba itin aktuali ir net, sakykim, opi problema. Pagalbą kelyje suteikiančių įmonių mūsų šalyje – išties nemažai, tačiau ne visos jos teikia sunkiasvorių mašinų gelbėjimo paslaugas, nes tam reikalinga visai kita įranga nei lengviesiems automobiliams ir papildomos žinios bei praktika. Todėl, vairuojant sunkvežimį, labai pravartu visuomet po ranka turėti telefono numerį ir kitus kontaktus įmonių, kurios galės pagelbėti nutikus neplanuotam gedimui kelyje.

Kelionės, vairuojant sunkvežimį, dažniausiai būna darbo kelionės, tad jos neapsiriboja vienu šalies regionu. Norėdami turėti pagalbos telefoną, nežiūrint, kurioje vietoje nutiko nelaimė, būtinai pasidomėkite pačiais įvairiausiais Lietuvos miestais, sakykim, techninė pagalba Klaipėda, Techninė pagalba Utena, Techninė pagalba Kėdainiai ar pagalba kelyje Panevėžys. Juk nenorite, kad mokėdami už gedimų šalinimo darbus, dar turėtumėte mokėti didelę sumą ir už iš gana toli atvažiavusių specialistų ilgą kelionę? Be to, ilgas pagalbos laukimas taip pat nepridės nei apčiuopiamos materialinės nei moralinės naudos.

Sunkvežimių techninė pagalba apima labai daug skirtingų paslaugų. Nors pasirinksite keletą įmonių skirtingose Lietuvos vietose, tačiau, be abejonės, visuomet norisi turėti vieną paslaugų tiekėją, kuriuo galite besąlygiškai pasitikėti bet kokiomis sąlygomis ir bet kokiu laiku. Todėl labai pravartu pasidairyti techninės pagalbos kelyje, kuri gali suteikti kuo platesnį patarnavimų asortimentą. Mes siūlome, prieš priimant galutinį sprendimą, kuri įmonė taps jums prioritetine, įvertinti tokius kriterijus:

  • Kokios tiksliai ir detaliai paslaugos yra suteikiamos;

  • Jų kainų palyginimas su kitomis įmonėmis;

  • Ar techninės pagalbos sunkvežimiams yra stiprioji dalis ar tik papildomos pagalbinės paslaugos retais ir paprasčiausiais atvejais;

  • Ar išties egzistuoja reikiama įranga sunkvežimiui atversti, ištempti ir transportuoti į reikalingą vietą;

  • Kokios garantijos suteikiamos;

  • Kiti tik jums konkrečiai aktualūs klausimai. Dažnai tokie klausimai būna patys svarbiausi, nes kiekviena situacija, automobilis ir net vairuotojo įpročiai bei įgūdžiai turi specifinių reikalavimų.

Galiausiai atminkite, jog galutinis rezultatas turėtų būti – sutaupyti pinigai, bet ne kokybė. Reikia nepamiršti, jog šiomis dienomis skirtingas galimybes labai lengvai galima patikrinti internetu. Kalbant apie tokiais atvejais išleidžiamas lėšas, nuodėmė būtų nepaminėti techninė pagalba kelyje draudimas.

Vairuotojai, ypač tai aktualu sunkvežimius vairuojantiems asmenims, turintys civilinės atsakomybės privalomąjį draudimą, daugeliu techninės pagalbos kelyje paslaugų gali pasinaudoti nemokamai. Arba, blogesniu atveju, kompensuojama dalis išlaidų. Šie niuansai, be abejonės, priklauso nuo konkrečios situacijos ir gedimo priežasties. Techninės pagalbos paslaugų kelyje įmonių darbuotojai dalijasi patirtimi, jog dažnai jiems tenka atlikti darbus, kuriuos apmoka draudimas, o ne pats klientas. Vairuotojams, net ir sukėlusiems eismo įvykį, dažnai pavyksta išvengti rūpesčių bent jau dėl savo automobilio, nes jis į servisą nugabenamas nemokamai. Tad, niekada nebijokite pasidomėti savo teisėmis į vienas ar kitas nemokamas paslaugas. Dažnai nemažai informacijos gali suteikti ne tik draudimo bendrovių atstovai, bet ir įmonės, teikiančios pagalbą kelyje, specialistai. Kalbant apie draudimo bendroves, galime paminėti pačias populiariausias Lietuvos vairuotojų tarpe: „Lietuvos draudimas“, „Gjensidige“, „BTA“ ir kt.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos