Sekite naujienas

Auto

Vasarinės padangos bei jų keitimo metas

Paskelbta

-

Atšilus orams dažnas iš mūsų skuba džiaugtis pavasariu bei artėjančia vasara ir taip užsimiršta apie automobilio padangas, kurias po žiemos, dažnu atveju, reikia pakeisti į vasarines. Aišku, šio rūpesčio galima išvengti naudojant universalias padangas, tačiau tai nereiškia, kad toks sprendimas yra geriausias. O ir atsiminti, kad iki balandžio dešimtos dienos derėtų pasikeisti žiemines padangas nėra labai sunku, aišku, to negalima daryti anksčiau, negu balandžio pirma diena. Taigi, nuodojant žiemines padangas pavasarį tereikia prisiminti šį dešimties dienų laiką. O rudenį svarbu nepamiršti lapkričio dešimtos dienos, kadangi tai paskutinė diena, kada leidžiama naudoti vasarines padangas, aišku, jas pakeisti galima ir truputį anksčiau bei taip nerizikuoti, jog nespėsite.

Kokios dabar yra padangų naudojimo tendencijos?

Šis klausimas, tikriausiai, aktualus kiekvienam turinčiam automobilį, kadangi padangos neatsiejama jo dalis. Ir nors universalios padangos siūlo išspręsti jų keitimo nepatogumą, tačiau daugumos pasirinkimas vis dar yra vasarinės padangos internetu ir žieminės padangos, o jų keitimas žmonėms nesukelia tokių didelių problemų. Ir tokį pasirinkimą lemią saugumo bei racionalumo faktorius. Logiška, kad atitinkamam sezonui pritaikytos padangos tarnaus patikimiau, negu tos, kurios pritaikytos visiems orams. Nors šioje vietoje dar labai daug priklauso ir nuo pačių padangų, jeigu jos bus susidėvėję ar prastesnės kokybės, atitinkamai mažės ir jų atliekamos funkcijos kokybė.

Vasarinė padangos, pirkti jas internetu ar parduotuvėje?

Kaip ir renkantis daugumą produktų šiais laikais susiduriame su dilema, pirkti internetu ar tradicinėje parduotuvėje. Pagrindinis ir didžiausias privalumas perkant internetu yra sutaupomas laikas, juk tuomet nereikia vykti į parduotuvę, kuri gali būti netgi kitame miesto gale. Tačiau gali atrodyti, kad internete matysime, ką perkame, negausime profesionalių patarimų. Bet praktiškai visos internetinės parduotuvės turi prekių nuotraukas ir išsamius aprašymas, kurie neretai būna netgi platesni, negu paprastoje parduotuvėje. Be to, internete nesunkiai galima susisiekti su konsultantais ir gauti tokius pat profesionalius patarimus kaip ir tradicinėje parduotuvėje. Taip pat apsiperkant internetu vienu metu galima apžiūrėti daugybę parduotuvių ir labai greitai palyginti jų siūlomus produktus bei kainas, o apsiperkant įprastoje parduotuvėje tai būtų labai sudėtinga.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos