Sekite naujienas

Auto

Vasarinės padangos ir pardavėjo konsultacija

Paskelbta

-

Perkant padangas naudinga konsultuotis su specialistais. Tiek padangų montuotojai, tiek padangų pardavėjai gali patarti kokias padangas geriausia rinktis jums. Svarbu žinoti ir argumentus, kodėl vienos padangos geresnės už kitas. Ką pataria padangų specialistai? Pirmiausia, reikėtų nuspręsti kokią pinigų sumą planuojate išleisti padangų pirkimui. Nuo biudžeto priklausys, kokio lygio, kokybės padangas galėsite įsigyti. Juk šiuo metu galima rinktis iš ypač didelio asortimento. Taigi, kada žinote biudžetą, galite nuspręsti kokios kategorijos padangų ieškote. Egzistuoja kelios padangų skirstymo kategorijos: aukščiausios kokybės, vidutinės klasės, eko padangos. Kiekviena iš paminėtų kategorijų turi savus gamintojus, kurie siūlo atitinkamo lygio padangas. Klausimas, kokios padangos bus geriausios. Atsakymas, kad aukščiausio lygio padangų kategorijai priklausantys produktai turi geriausias technines charakteristikas. Šiai kategorijai priskiriami tik tokie gamintojai, kurie sugeba sukurti aukšto lygio produktus. Renkamės vidutinės klasės padangas, ką reikia žinoti? Perkant bet kokias padangas reikia žinoti keletą pagrindinių kriterijų. Padangos turi būti pritaikytos sezonui. Žiema – žieminės, vasarą – vasarinės padangos. Antras kriterijus, padangos negali būti pasenusios. Juk galima pirkti naujas padangas, kurios ilgai užsibuvo sandėliuose. Bėgant laikui padangos guma praranda technines savybes ir nėra tinkama naudojimui. Plačiau apie padangas, jų kainas ir gamintojus rasite: https://www.vilniauspadangos.lt/vasarines-padangos

Kaina vs kokybė

Tikriausiai esate susidūrę su dilema ką rinktis? Pigias padangas ar brangias ir kokybiškas. Aišku, negalime sakyti, kad visos pigios padangos yra blogos, jos tik turi mažesnius techninius parametrus lyginant su „premium“ padangomis. Juk viskas priklauso, kur padangos bus naudojamos. Taigi, tiems kas gali sau leisti įsigyti brangesnes padangas, rekomenduojame nepirkti vidutinės kategorijos ar eko kategorijos padangų. Pripratus vairuoti su „premium“ tipo padangomis bus sunku priprasti prie ilgesnio stabdymo atstumo, prastesnio sukibimo su kelio danga. Tas ypač aktualu šaltomis žiemomis, kada keliai būna nukloti sniego sluoksniu. Aišku, net ir vasarą reikia gero sukibimo. Kada didelė oro temperatūra, būtina, kad automobilis kelyje tvirtai ir galėtų klausyti vairuotojo nurodymų.

Ar verta pirkti naudotas padangas?

Klausimas, kurį gana dažnai užduoda vairuotojai. Specialistai pataria rinktis naujas padangas, tačiau nesant galimybei įsigyti tokias padangas, galima ieškoti naudotų padangų. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, perkant būtent naudotas padangas. Pirmiausia, tai padangos pagaminimo data, kitaip sakant padangos galiojimo terminas. Galima rasti „premium“ klasės padangų, kurios buvo naudotos tik vieną sezoną ir dar yra tinkamos naudojimui. Tokios padangos gali turėti geresnius techninius parametrus, nei naujos vidutinės klasės padangos.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos