Sekite naujienas

baldai

Jaunuolio lova, vaiko kambario interjeras ir kiti baldai

Paskelbta

-

Jaunuolio lova

Laikas sparčiai bėga. Nespėjame nė mirktelėti, o mūsų mažieji vaikučiai, kurie rodos dar neseniai pradėję žengti savo pirmuosius žingsnius, jau keliauja į pirmąją klasę. Kaip bebūtų, laiko negalime sustabdyti. Kuo daugiau darbų, rūpesčių ir įvairių užduočių kasdien užgula mūsų pečius, tuo labiau nejaučiame, kaip bėga laikas, todėl jei jūsų vaikelis užaugo, suprantama, kad jums reikėtų pasirūpinti ir jam tinkamiausia gyvenamąja aplinka. Trumpiau tariant, reikėtų išspręsti jo kambario interjero klausimą. Akivaizdu, kad tai, kas tinka penkiamečiui, tikrai netiks dešimties ar dvylikos metų sulaukusiam vaikui, todėl stenkitės palaipsniui keisti savo vaiko kambario interjerą, tokiu būdu visuomet išsaugodami jo skonį atitinkančią ir labai jaukią aplinką.

Žinoma, labai svarbu, kad būtų tinkamai pasirinkta jaunuolio lova. Kai kurie tėveliai būna linkę pirkti pakankamai nedidelių išmatavimų lovą, tačiau atminkite, kad jei nenorite naujos lovos pirkti kiekvienais metais, kur kas geriau pasirūpinti didesnių išmatavimų jaunuolio lova. Be abejo, atminkite, kad bendri lovos išmatavimai yra didesni nei miegamoji lovos dalis, todėl pirmiausia ieškodami jaunuolio lovos orientuokitės į miegamosios dalies išmatavimus. Jie gali būti tiek 80×200 cm, tiek ir 120×200 cm. Pasirinkimas yra labai platus ir didelis, todėl rinkitės neskubėdami ir tikrai rasite tai, kas kuo puikiausiai atitiks jūsų vaiko lūkesčius.

Taip pat labai aktualus ir bendras kambario interjeras, t.y. jame vyraujanti atmosfera. Vaiko kambaryje neturėtų būti pernelyg daug skirtingų ir labai ryškių spalvų. Klaidinga manyti, kad kuo ryškesnis ir žaismingesnis bus vaiko kambarys, tuo jis smagiau jame jausis. Supraskite, kad vaikas savo kambaryje ne tik žaidžia dienos metu, tačiau taip pat ir miega naktį, o tai reiškia, kad vaiko kambario interjeras turėtų būti labai gerai apgalvotas, o jame vyraujančios spalvos – kaip įmanoma geriau suderintos.

Be to, turėtumėte pakankamai daug dėmesio skirti ir kitiems jūsų vaiko kambaryje esantiems baldams. Nepersistenkite įsigydami pernelyg daug baldų. Taip pat atminkite, kad kiekvienas baldas turi turėti konkrečią paskirtį ir būti funkcionalus. Kuo daugiau laisvos vietos savo kambaryje turės jūsų vaikas, tuo laisviau jis galės jaustis.

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos