Sekite naujienas

baldai

Kaip išsirinkti virtuvės komplektą?

Paskelbta

-

virtuvės komplektai

Baldų komplektas – vienas svarbiausių akcentų virtuvėje.  Nuo to, ar pavyks išsirinkti tinkamą virtuvės baldų komplektą, didele dalimi priklausys, ar jums bus malonu bei patogu ruošti maistą. Taigi, kviečiame sužinoti, į kokius svarbiausius akcentus reikia atkreipti dėmesį.

Šiandien virtuvės komplektai yra gaminami ypač įvairių dydžių, tad belieka tik atsakyti į klausimą, o kokio reikia jums? Įdomu tai, kad nemaža dalis žmonių prisipažįsta, kad būtent vienas sunkiausių dalykų ir yra apsispręsti, kokio dydžio virtuvės komplektą verta pirkti.  Tačiau yra ir gera žinia – egzistuoja ne vienas veiksnys, kuris padės surasti teisingą atsakymą. Pavyzdžiui, jūsų virtuvės dydis – kuo virtuvė didesnė, tuo didesnį komplektą galite įsigyti. Taip pat svarbu atsakingai įvertinti ir tai, kiek indų, daiktų bei virtuvinių prietaisų norite čia laikyti. Kuo daugiau visko norite sutalpinti, tuo didesnis turėtų būti virtuvės komplektas. Tiesa, kuo daugiau įrankių bei smulkių detalių, tuo  daugiau stalčių turėtų turėti šis baldas.

Ypač svarbi detalė – stalviršis. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad bus geriausia, jei rinksitės virtuvinį komplektą, kurio stalviršis būtų pagamintas iš kietos žaliavos, pavyzdžiui, marmuro, granito ar keramikos. Maisto gamybos metu nutinka įvairiausių dalykų – tai peilis krenta ašmenimis į stalviršių, tai sunkus daiktas nukrenta. Vis dėlto, tokios medžiagos kaip keramika, granitas ar marmuras, puikiai atlaikys šiuos netikėtumus. 

Jei nuspręsite pasirinkti medinį virtuvinį komplektą, tokiu atveju vertėtų pirmenybę tiekti lakuotam ar dažytam gaminiui. Kaip žinia, virtuvė yra ta vieta, kur kone kasdien išsiskiria itin dideli garų kiekiai, todėl, jei mediena nebus apdengta jokia apsaugine medžiaga, tikėtina, kad jau po kelerių metų pasikeis virtuvinio komplekto išvaizda.

Na, o pabaigai belieka tik priminti, kad ne ką mažiau svarbus yra ir baldo stilius.  Jeigu jums svarbu išlaikyti stilistinę harmoniją namuose, tokiu atveju turėtumėte rinktis to paties stiliaus, koks ir vyrauja namuose, virtuvės komplektą. Ir priešingai, jeigu norite įnešti žavingos sumaišties į namus, rinkitės kitokio stiliaus virtuvės komplektą.

Skirkite pakankamai laiko komplekto paieškai – pastangos tikrai atsipirks, bus malonu leisti laiką virtuvėje.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos