Sekite naujienas

Bendri

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

Paskelbta

-

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ
2012 m. kovo 4 d.
      Sveikatos sutrikdymai
      Kovo 3 d. 18 val. 30 min. į Vilniaus ligoninę iš Vilniaus, Žemosios g., pristatytas ir dėl galvos smegenų sukrėtimo paguldytas J.P.P. (gimęs 2000 m.), kuris paaiškino, kad kovo 1 d. apie 15 val. jį sumušė bendraklasis.
      Kovo 3 d. 21 val. 15 min. Kaune, M.Gimbutienės g., bute, A.J. (gimęs 1974 m.) sumušė sugyventinę R.Š. (gimusią 1983 m.) ir savo dukrą V.J. (gimusią 2011 m.). R.Š. (veido sumušimas) ir V.J. (galvos sumušimas), suteikus med. pagalbą, gydomos ambulatoriškai. Įtariamasis neblaivus (1,30 prom. alkoholio) A.J. uždarytas į areštinę.
      Kovo 3 d. 23 val. 45 min. Šiaulių r., Micaičių k., name, vyriškis išgertuvių metu sumušė ir peiliu sužalojo D.P. (gimusį 1986 m.), kuris dėl durtinės žaizdos krūtinėje paguldytas į ligoninę. Įtariamasis T.S. (gimęs 1964 m.) uždarytas į areštinę.
      Rasti žmonių lavonai
      Kovo 3 d. apie 9 val. Anykščių r., 3 km nuo Kavarsko mstl., Šventosios upėje, rastas įšalęs į upės ledą nenustatytos tapatybės vyro lavonas.
       Sulaikyta įtariamųjų:
        Įtarus D.U (gimusio 1979 m.), kuris kovo 1 d. apie 22 val. Radviliškio r., Karčemų k., Ramybės g., P.T. (gimusio 1969 m.) name, plėšimo metu peiliu buvo sužalotas į pilvą ir kovo 2 d. ligoninėje mirė, nužudymu, kovo 3 d. apie 16 val. Radviliškio r., Linkaičiu k., laukuose, Šiaulių apskr. VPK Radviliškio r. PK Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjui iššovus iš tarnybinio pistoleto „PM” du kartus į viršų, sulaikytas ir į areštinę uždarytas įtariamasis Ž.Š. (gimęs 1992 m.).
      Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais
      Kovo 3 d. 21 val. 11 min. Kauno apskr. VPK Kauno m. Panemunės PK gautas pranešimas, kad Kaune, Laimos g., bute, triukšmas bei garsiai groja muzika. Į įvykio vietą atvykusius policijos pareigūnams jaunuolis išplūdo necenzūriniais žodžiais bei ranka smogė į veidą uniformuotam Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės mobilaus būrio patruliui A.R. (gimusiam 1976 m.), tačiau pareigūnas smūgio išvengė. Panaudojus spec. priemones (elektros impulsinį prietaisą „Taser”, guminę lazdą ir antrankius), įtariamasis neblaivus (2,60 prom. alkoholio) D.S. (gimęs 1990 m.) buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str.
      Valstybės tarnautojo papirkimas
      Kovo 3 d. 17 val. 20 min. Joniškio r., Linkaičių k., N.P. (gimęs 1991 m.), siekdamas išvengti administracinės nuobaudos už KET pažeidimą (vairavo automobilį neblaivus (1,29 prom. alkoholio)), Šiaulių apskr. VPK Joniškio r. PK Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio patruliams davė 200 litų kyšį (tarnybiniame automobilyje pinigus padėjo tarp priekinių sėdynių). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 1 d.
PASTABOS:              1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.

Reklama:

Skaitykite

Naujienos

Verslo Vikingai

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |