Sekite naujienas

Grožis

Ar SPF priemonių reikia tik vasarą?

Paskelbta

-

Kad nuo saulės saugotis būtina greičiausiai žino kiekvienas, tačiau tikrai ne visi tiki šiuo teiginiu. Vieniems saulė atrodo itin sveikas vitamino D šaltinis, kitiems puikus būdas įdegti ir atrodyti dailiau ar džiaugtis išnykusiais spuogeliais. Mitų, jog saulė pagerina odos būklę tikrai gausu, tačiau reikia nepamiršti, kad kai kurie dalykai tikrai nėra tiesa. Spuogelių saulė nenaikina, o odos būklė vien todėl kad tampa patrauklaus rudo atspalvio, tikrai nepasidaro geresnė. Iš tiesų saulė yra didelis odos priešas ir nors esant jaunam taip tikrai neatrodo, su laiku galima pamatyti vis daugiau saulės sukeliamų problemų. Kelios minutės saulėje tikrai gali būti sveika tam, kad būtų pasisavinamas vitaminas D, tačiau deginimasis paplūdimyje tikrai nėra protingas sprendimas, jei nenaudojama tinkama apsauga nuo saulės.

Apsaugos stiprumas daugelyje priemonių yra žymimas SPF ir labai dažnai pasirenkamas SPF30, kuris nors ir saugo nuo saulės tikrai nesuteikia itin geros apsaugos. Norint džiaugtis kur kas geresne apsauga, reikėtų rinktis SPF50 ar net daugiau. Deja, kartais žmonės taupydami priemonę užsitepa kur kas mažiau kremo ar losjono negu iš tiesų reikėtų, kad apsauga būtų maksimaliai stipri, todėl naudojant ir nedidelę apsaugą turinti kremą, ir netepant jo pakankamai apsisaugoti tiek kiek reikia nėra įmanoma. Itin kokybiškų priemonių apsaugai nuo saulės rasti galima – https://australiangold.lt/.

Saulės spinduliai odai yra žalingi dėl dviejų labai svarbių priežasčių. Pirmiausia, jie gali sukelti net ir vėžį, todėl apsauga nuo saulės ir turėtų būti labai aktuali. Visų antra, saulė pažeidžia odą, todėl ji gali sausėti ir greičiau senti. Su amžiumi oda ir taip netenka elastingumo, tampa nebe tokia stangri, o saulė tą tik paskatina. Norint kaip įmanoma ilgiau džiaugtis dailia, jaunatviška oda, reikia nepamiršti, kad jai reikia drėkinimo. Todėl reikia naudoti ne tik tas priemones, kurios atstato drėgmės balansą, bet ir apsaugo nuo aplinkos veiksnių, tokių kaip saulės spinduliai. Kol kas daugelis galvoja, jog apsauga nuo saulės reikalinga yra vasara, kai vykstama poilsiauti prie vandens. Deja, apsauginiai kremai turėtų būti naudojami beveik visus metus, nes net ir apsiniaukusią dieną saulės spinduliai gali pasiekti kiekvieno žmogaus odą, kuri nėra uždengta drabužiais. Taigi, saugoti odą rekomenduojama kasdien.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos