Sekite naujienas

Grožis

Stilingos kaunietės domėjosi gražios šypsenos paslaptimis: tarp svečių – V. Poderytė-Bernatavičė ir I. Juciūtė

Paskelbta

-

Žiemišką lapkričio vakarą stilingos Kauno damos ir miesto viešnios domėjosi auksu tviskančiomis dantų priežiūros naujienomis. Į dantų ir burnos priežiūrai bei estetikai dedikuotą renginį susirinko daugybė kviestinių svečių, tarp kurių – ir garsios Lietuvos moterys.

Iki didžiųjų metų švenčių likus vos mėnesiui, Kauno PLC „Akropolis“ esančioje „Douglas“ parduotuvėje ketvirtadienio vakarą buvo pristatytas šventinis ir auksu tviskantis itališko prekės ženklo „Piuma“ burnos priežiūros dovanų rinkinys, kurį sudaro dantų pasta su hialuronu, burnos skalavimo skystis su aukso dulkėmis, dantų šepetėlis su kalendoriumi bei kosmetinė.

Įvertinti šią naujieną atvyko daugybė stilingų viešnių, tarp kurių – Ilona Juciūtė, Vaida Poderytė-Bernatavičė, Kristė Kaikarytė, Gintarė Kreipavičiūtė, Simona Minulina, Kristina Burneikienė, Elvyra Monginienė, Rūta Abloževičienė, Kristina Mačionienė, Egidija Šatikienė ir kiti.


Vakarėlyje sutikta žinoma laidų prodiuserė, prodiuserinės kompanijos „TV Topas“ vadovė Vaida Poderytė-Bernatavičė pasakojo, kad šypsena jai yra pats gražiausias aksesuaras, kuris niekada nenusibosta ir visada išlaiko savo vertę.

„Šypsena – svarbiausias kiekvieno žmogaus įvaizdžio aksesuaras, tiesiog vizitinė kortelė. Besišypsantis žmogus yra atviras žmogus, kuris visada pasiruošęs bendravimui ir naujovėms. Žmogus su šypsena gali atrakinti visas duris, jis geba pasibelsti į kiekvieno širdį. Daugelis žmonių galvoja, kad makiažas, aksesuarai ar įvairūs blizgučiai yra patys svarbiausi atributai, tačiau taip tikrai nėra. Visą tai galima lengvai nusipirkti, o nuoširdi ir tikra šypsena – didžiausia vertybė bei pats gražiausias papuošalas. Besišypsantis žmogus visada yra gražus ir patrauklus, todėl labai svarbu, kad galėtume šypsotis plačiai, nekompleksuodami ir nebijodami dėl tam tikrų netobulumų. Būtent todėl labai džiaugiuosi atradusi itališkos kokybės garantą – prekinį ženklą „Piuma“. Jų priemonės puikiai tinka mano burnos bei dantų priežiūrai“, – kalbėjo V. Poderytė-Bernatavičė.

Renginio nepraleido ir dar viena garsi Lietuvos moteris – ilgametės TV3 televizijos kulinarinės laidos „Virtuvės istorijos“ vedėja, virtuvės šefė Ilona Juciūtė.

Kaip teigė moteris, šypsena jai yra labai svarbi, todėl dantų priežiūrai ji skiria itin didelį dėmesį.

„Susipažinusi su nauju žmogumi, aš visada atkreipiu dėmesį į jo šypseną. Man graži šypsena yra labai svarbi. Kadangi pati esu labai pozityvi, žaisminga ir laiminga moteris, aš visada savo šypsena dalinuosi su kitais ir niekada nesistengiau jos slėpti. O savo dantis prižiūriu tikrai atsakingai. Labai jais rūpinuosi, o norėdama palaikyti tą gražų bei estetišką baltumą – balinu dantis vieną kartą per metus“, – mintimis dalinosi I. Juciūtė.

Šventinės kolekcijos pristatymo metu susirinkusius svečius taip pat sveikino ir prekės ženklo „Piuma“ atstovė Baltijos šalyse Lina Vyšniauskienė.


„Džiaugiuosi, kad kasdieniniai produktai gali būti pateikiami šventiškai, spindinčiai ir yra labai praktiška bei naudinga dovana, kuri nedulkės ir nepelys. Dirbti su šiuo prekiniu ženklu – vienas malonumas, nes sparčiai judama pirmyn, plečiamas asortimentas, kuriami pažangūs, inovatyvūs ir, svarbiausia, estetiški bei tvarūs produktai. Tai malonu pirkti tiek sau, tiek dovanoti kitiems. „Piuma“ suderina tvarumą ir dizainą net kasdieniniuose produktuose, kas šiai dienai – labai svarbu. Gaminti tik tvarius ir geros sudėties produktus – nebepakanka, pirkimas ir produktas turi teikti malonumą bei pasitenkinimą“, – sakė L. Vyšniauskienė.

Norėdami, kad šventės būtų dar labiau įsimintinos, „Piuma“ kūrėjai žmonių kasdieninę burnos priežiūrą nusprendė nuspalvinti itin šventinėmis spalvomis, todėl burnos skalavimo skysčiui suteikė blizgios aukso tekstūros ir paryškino produktų sudedamąsias dalis, įvedę į dantų pastą hialurono.

Renginio viešnia, odontologė Simona Minulina, pasakojo, kad hialuronas – itin svarbus siekiant dar geresnių rezultatų.

„Hialiurionas pradėtas naudoti operacijų metu geresnei dantų regeneracijai ir gijimui bei esant paradantozei. Jo panaudojimas odontologijoje yra labai svarbus žingsnis“, – teigė patyrusi specialistė S. Minulina, pridurdama, jog būtent italai užsiima konservatyvia ir tausojančia odontologija.

Naujajame dantų priežiūros rinkinyje yra ir dantų šepetėlis su vitaminu C, kuris išsiskiria sąlyčio su vandeniu metu, taip mažindamas dantenų uždegimą ir kraujavimą bei sukuria imunitetą. Tai yra pirmasis toks dantų šepetėlis pasaulyje.

Be to, „Piuma“ produktai yra pagaminti iš perdirbto plastiko, todėl šis šventinis dovanų rinkinys – ne tik praktiška ir tvari dovana, bet ir labai reikalinga bei vertinga kiekvieno ryto ir vakaro burnos priežiūros dalis.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |