Sekite naujienas

Gyvenimas

Ką dovanoti moterims Kovo 8-ąją ?

Paskelbta

-

Kovo 8-oji, viena gražiausių švenčių, kai pamiršta negali būti nė viena moteris. Tai diena, kai visos turi būti mylimos. Taigi, vyrai, nepamirškite nustebinti savo moterų šią gražią dieną… Ar jau žinote kaip tai padarysite?

Ką dovanoti moterims kovo 8-osios proga?

Dovanų idėjų yra begalė, tačiau ši diena yra ypatinga. Vienas populiariausių ir gan lengviausių sprendimų – gėlės.

  • Dovanoti gėles yra gan įprasta. Tačiau kas jeigu paprastas gėles pakeisite į kažką ne tokio standartiško? Idėja jums – padovanokite savo moteriai tokias gėles, kurių ji tikrai nesitikės, o galbūt apie jas dar nieko ir nežinos. Mes kalbame apie stabilizuotas gėles, kurios išsilaiko nuo 3 iki 10 metų! Šios gėlės yra „užšaldomos“ ir paruošiamos dovanojimui. Kadangi tokios gėlės nenuvys ne vienerius metus, jūsų moteris ilgai negalės priekaištauti, kad su gėlėmis kartu nuvyto ir jūsų meilė jai!
  • Staigmena dėžutėje. Ką labiausiai mėgsta moterys? Gėles, šokoladą bei makiažo priemones! Žinoma, daugumai vyrų išrinkti kosmetiką savo antrajai pusei, gali būti neįgyvendinama priežastis. Tačiau dabar jūs galite tiesiog nupirkti dovanų dėžutę, kurioje bus visas kosmetikos komplektas. Ją sudėlios grožio specialistai. Jums nereikės sukti galvos, o jūsų moteris bus patenkinta!

  • Kelionė! Jūsų antroji pusė mėgsta keliauti? Padovanokite jai vieną romantiškiausių kelionių pavyzdžiui į….Paryžių! Kelionė ne tik padės atsigauti ir pailsėti nuo kasdieninių rūpesčių, bet atgaivins romantiką ir jūsų santykius. Ne veltui, tokios kompanijos, kaip www.lektuvubilietai.lt, tokiomis dienomis sulaukia bilietų pirkimo antplūdžio į romantiškiausias Europos vietas. Manote, kad kelionė jos nenustebins? Gerai suplanuokite kiekvieną kelionės dieną. Apsilankymus muziejuose, restoranuose ar netgi spa…

Kuri idėja labiausiai patiko jums? Užšaldytos gėlės, staigmenų dėžutė ar kelionė? Nesvarbu, kurią idėja pasirinksite, net neabejojame jog savo moterį pasveikinsite kitaip nei įprastai. Na, o jeigu visgi nuspręsite keliauti, apsilankykite gražiausiose pasirinktos kelionės taško vietose! Galbūt ši kelionė įkvėps keliauti daugiau ir dar toliau. Pamatyti ir ištyrinėti dar nematytus kraštus. Gražios Kovo 8-ios šventės.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos