Sekite naujienas

Kelionės

Idėjos mėgstantiems keliauti gamtoje

Paskelbta

-

 

 

Lietuva yra puikus kraštas, kuriame gausu daug pamatyti vertų vietų. Vis populiarėjant Lietuvos turizmui verta pasižvalgyti po gražiausias lankytinas vietas mėgstantiems paplaukioti. Skaitydami šį straipsnį trumpai susipažinsite su lankomiausiomis vietomis, pasisemsite puikių idėjų savo kelionėms ir dar geriau pažinsite neišsemiamus mūsų gimtinės turtus. Metas pasinerti į nepamirštamą kelionę per Lietuvą!

 

Kraterių įleidimo vietos skirtinguose Lietuvos regionuose

 

Norint patogiai plaukioti ežerais ir upėmis, reikia atrasti specialiai įrengtas kraterių bei valčių įleidimo vietas, gerai žinoti tų vietų teisinį reguliavimą. Gera žinia ta, kad vis daugiau ir daugiau ežerų tampa labiau prieinami, atrandamos naujos gamtos vietos, kurios seniau, nepaisant puikaus savo potencialo, buvo užmirštos.

 

Be populiariausių ir turistų labiausiai lankomų vietų, tokių kaip Galvės ežeras Trakuose, Plateliai Žemaitijoje ar Ventės ragas Kuršių mariose, verta atkreipti dėmesį į mažiau žinomas, tačiau ne ką prastesnes vietoves, kurių potencialas dar tik bunda.

 

Aukštaitijoje tai galėtų būti Alaušo ežeras su savo apylinkėmis, taip pat Stirnių ežeras. Žemaitijoje vertėtų aplankyti Lūksto ežerą ties Varniais. Suvalkijoje viena žymiausių vandens turizmo vietų yra Vištyčio ežeras. Labai daug ką galima išvysti ir Dzūkijoje bei Kauno apylinkėse – žymiausias maršrutas čia būtų Nemunas, kuriame gausu daug gražių ir lankytinų vietų. Naujų kraterių įleidimo vietų galite pasiūlyti ir patys.

 

Daugiau informacijos apie kraterių įleidimo vietas, vandens turizmą, teisinį reguliavimą bei leidimus rasite: https://www.plaukiu.lt/

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos