Sekite naujienas

Kelionės

Kelionė automobiliu po JAV

Paskelbta

-

Kiekvienas keliautojas planuodamas atostogas turi atsisėsti ir atsakyti sau į paprastus klausimus, kurie ateityje išspręs daug iškilusių dilemų. Pirmiausia reikia savęs paklausti – ar aš noriu grįžti pailsėjęs ar pakeliavęs? Antrasis klausimas – kaip aš noriu keliauti? Pasiekti norimą šalį per pora valandų ar didįjį atostogų laiką praleisti kelyje?

Tik atsakius į šiuos esminius klausimus, galėsite mėgautis atostogų teikiamais malonumais, nes jeigu norite grįžti pailsėjęs, didžiąją atostogų laiko dalį praleidęs prie baseino su kokteiliu – kelionė automobiliu ne jums.

Reklama:

Jei vis dėl to nusprendėte, kad norite ilgesnį laiko tarpą praleisti kelyje, Amerika tam puikus sprendimas. Tik keliaujant nuomotu automobiliu turėsite didelę laisvę rinktis ką pamatyti, sustoti kada panorėjus. Kiekvienas keliautojas turbūt žino, kad rinktis maršrutą mašina – nėra taip lengva kaip atrodo. Pirmiausia, turėtumėte rinktis gerą draugų kompaniją (nebent norite važiuoti vienas, kas būtų ganėtinai didelis iššūkis). Svarbu nepamiršti, kad su šiais žmonėmis turėsite praleisti gana daug laiko, susiplanuoti maršrutus, nes JAV tikrai nėra sala, kuri turi vieną aiškų kelią. Turėsite aiškiai susiplanuoti, ką norite pamatyti, aplankyti, kokiose vietose norėsite pasibūti ilgeliau. Keliaujant automobiliu reikia nepamiršti, kad vairavimo atstumas taip pat yra ribotas, todėl patartina vairuoti pakaitomis.

Pats įdomiausias ir dažniausiai pasirenkamas maršrutas – JAV vakarinė pakrantė. Dažniausiai turistai šiai kelionei skiria bent 15 – 16 dienų. Važiuodami aplankysite Las Vegasą, San Franciską, Monterėjų, Los Andželą. Patartina šiems miestams skirti po keletą dienų, kad spėtumėte pamatyti bent didelę dalį šių miestų įžymybių.

Dar vienas patarimas keliaujant mašina po JAV – nepamiršti ir iš anksto užsisakyti viešbučius nakvynei kiekviename mieste. Yra galimybė rinktis vietoje nuvykus, tačiau ne visuomet rasite jums priimtiną variantą, todėl rekomenduojama užsisakyti dar prieš keliaujant.

Būtina atkreipti dėmesį, kad kiekviena automobilių nuomos kompanija turi savas taisykles, su kuriomis būtina susipažinti dar prieš išvykstant. Neretai kompanijos prašo, kad vairuotojas būtų ne jaunesnis nei 25-erių ir turėtų tam tikrą vairavimo stažą. Todėl siūlome šiais aspektais pasidomėti planuojant maršrutus.

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama |