Sekite naujienas

Kelionės

Kopenhaga – seniausios karalystės sostinė

Paskelbta

-

Jei manote, kad gulėti paplūdimyje galite ir Klaipėdoje, o per kelionę norite kuo daugiau pamatyti ir ištyrinėti, kelionė į Kopenhagą – puikus pasirinkimas. Tai Hanso Kristiano Anderseno, Carlsberg alaus gimtinė. Tačiau tai tikrai ne vieninteliai dalykai, kuriais gali pasigirti šis puikus miestas.

Lankytinų vietų čia tikrai daugybė. Labai verta pamatyti Frederiksbergo sodus, Kopenhagos operą, Rosenborg pilį, kurioje saugomos karališkos karūnos, Tycho Brahe planetariumą, Naująjį uostą, kuris iš tiesų yra viena iš seniausių uosto dalių, buvusi nusikaltimų židiniu, o dabar – pramogų vieta. Na, žinoma, naujojo Calsberg gliptotekos muziejus – taip pat tikrai vertas apsilankymo. O neapsilankę H. K. Anderseno pasakų motyvais įkūnytame Tivoli parke tikrai gailėsitės. Be galybės muziejų, pilių ir kitų lankytinų vietų, stebins ir paties miesto grožis ir unikalumas.

Reklama:

Kaip reikėtų planuoti kelionę į Kopenhagą?

Pradėkite nuo lėktuvo bilietų. Kuo anksčiau pradėsite planuoti kelionę, tuo didesnė tikimybė, jog rasite pigesnius bilietus. Tiesioginių skrydžių į Kopenhagą daug ir jie vyksta pakankamai dažnai, todėl šis miestas taip lankomas turistų. Nusipirkus bilietus anksčiau, kelionės planavimas tampa lengvesnis ir greitesnis. Taip pat yra galimybė rasti pigius paskutinės minutės bilietus ir taip sutaupyti dar daugiau. Kopenhaga šiluma džiugina vasaros sezono metu ir rudens pradžioje, todėl lėktuvų bilietai tuo metu brangiausi. Jei norite sutaupyti, verčiau rinktis pavasarį arba rudenį, šiuo laikotarpiu miestas nebus toks perpildytas turistų, kaip vasarą. Jei ieškote daugiau informacijos apie pigius skrydžius į Kopenhagą, apsilankykite.

Tuomet susidarykite sąrašą lankytinų vietų, kurias būtinai norite pamatyti, jų darbo laikus ar labnkymo valandas, kainas savaitės dienomis ir t.t. Tokios smulkmenos atrodo nereikšmingos, tačiau padės išvengti daugybės nesusipratimų ir nusivylimų kelionės metu. Taip pat padės susiplanuoti biudžeta – kiek kainuos vien apsilankymai muziejuose.

Visos kelionės biudžetas taip pat labai svarbus. Kiek kainuos lėktuvo bilietai? Kiek kainuos apartamentai Kopenhagoje? Kiek kainuos apsilankymai muziejuose? Kiek norite išleisti maistui, apsilankymams restoranuose ar suvenyrams? Kuo daugiau galite suplanuoti – tuo geriau. Tai leis be jokių trukdžių mėgautis kelione ir neparvykti atgal į Lietuvą tuščia pinigine.

Visad turėkite planą B. Neįmanoma visko apgalvoti, todėl verčiau būti viskam pasiruošus. Galbūt kažkuris muziejus bus uždarytas rekonstrukcijoms, ką veikti tada? Galbūt dings registruotas bagažas? Yra daugybė aplinkybių, kurios nepriklauso nuo jūsų, todėl atsarginis planas gali išgelbėti kelionę nuo žlugimo.

Pigūs skrydžiai iš Kauno į Kopenhagą ir kitus miestus vyksta kone kasdien, todėl savo kelionę galite pradėti planuoti jau dabar. Suplanuokite kuo daugiau, tačiau būkite pasiruošę viskam. Juk atostogos – tai metas atsipalaiduoti.

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt