Sekite naujienas

Kelionės

Mobiliosios programėlės (app’sai) naudingos keliaujantiems

Paskelbta

-

Šiais išmaniųjų technologijų laikais turbūt sunku įsivaizduoti kelionę be didelio pagalbininko – išmaniojo telefono. Vis daugiau atsiranda keliaujančių ir kelionių kryptis žymiai platesnės nei buvo kadaise. Turbūt pamiršęs dantų šepetėlį, taip neliūdėtum nei namie ant stalo palikęs mobilųjį.
Taigi kuo kelionėje mums gali apsitarnauti išmanusis telefonas? Tam puikiai tiks šios programėlės:

Pack Point
Turbūt reikėtų pradėti nuo pasiruošimo kelionei. Ši programėlė puikus sprendimas, nemėgstantiems galvoti apie lagamino turinį. Čia galėsite matyti ir koreguoti svarbiausių daiktų sąrašą, žymėtis ką įsidėjote ir nepridėti nereikalingų daiktų.

Reklama:

Wi-fi Map
Kadangi internetas užsienyje gan brangus, turistai ieško alternatyvų, ką galėtų naudoti nesant internetui arba išeičių, kaip greičiau surasti bevielio interneto Wi-fi tinklą. Neprireiks net kompaso, nes čia puikiai pasitarnauja programėlė “Wifi map”. Ši programa gali rasti ir pasiūlyti artimiausią nemokamo interneto prieigos vietą. Programėlė turi daugiau nei 100 milijonų Wi-fi taškų visame pasaulyje.

TripAdvisor
Turbūt jau bene kiekvienas keliautojas šią programėlę turi savo telefone. O jei dar neturi – rekomenduojame kuo greičiau atsisiųsti. Ji ne tik patars ir padės apsispręsti kur pavalgyti, suras geriausius barus toje vietovėje, kur jūs apsistojote, leis skaityti ir vertinti apgyvendinimo vietas, bet ir puikiai pasitarnaus, kaip gidas, renkantis norimus aplankyti objektus.

SplitWise
Jeigu keliaujate ne vienas, o dažniausiai keliauja draugų kompanijos, šeimos, kelios poros, tuomet jums tikrai pasitarnaus ši programėlė SplitWise. Ji puikiai padės tose situacijose, kai vienas moka už vakarienę, kitas už metro bilietus visai kompanija, o trečiasis dar prieš porą mėnesių mokėjo už kelias nakvynes visiems keliautojams. Jums tereikės suvesti savo pinigų sumas, kurias esate išleidę ir programa puikiai apskaičiuos, kam ir kiek esate skolingas ir puikiai padės išvengti skanios vakarienės sąskaitos dalinimosi.

Sit or Squat
Na ir pabaigai, galbūt ne tiek aktuali keliautojams, bet kaip žinoma gamta motulė visad prispaudžia netinkamiausiu laiku, tai štai turime programėlę, kuri padės kuo greičiau surasti artimiausiai esantį tualetą, kurie yra skirstomi į gerus -„sit“ ir į prastesnės išvaizdos „squat“. Galbūt nebūtina, bet tikrai praverčianti programėlė turistams. Daugiau patarimų keliaujantiems galite rasti: manokompasas.lt

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2022 | Kopijuoti draudžiama |