Sekite naujienas

Mokslas ir IT

4 patarimai, kaip apsaugoti išmanųjį telefoną nuo šalčio

Paskelbta

-

smattphone winter

 

Tikriausiai per karštuosius metų mėnesius liepą ir rugpjūtį sulaukėte perspėjimo atsargiai elgtis su savo išmaniaisiais telefonais ir stengtis juos „atvėsinti“. Perkaitimas gali sugadinti jūsų telefoną, bet ar žinojote, jog žiemą nukritus temperatūrai, taip pat kenkiama telefonams? Jei išmoksite apsaugoti savo telefoną per šalčius, tai prailgins jo tarnavimo laiką. Internetinės parduotuvės https://pigu.lt/lt/ 4 patarimus, kaip apsaugoti savo telefoną nuo šalčio.

Reklama:

  1. Telefono dėklas su šilumine apsauga.

Šalčiausiais žiemos mėnesiais, mes užsidedame kepures, paltus, batus bei pirštines kaip apsaugą nuo šalčio. Tokia pati logika galioja ir telefonams. Rūpinkitės, kad jūsų telefonas būtų šiltai įvilktas į tinkamą telefono dėklą. Nesvarbu, ar mėgausitės sniegu ar eisite čiuožinėti, kiekvienam atvejui yra tinkamas telefono dėklas.

Keletas prekės ženklų šiuo metu siūlo specialią šiluminę apsaugą jūsų telefonams. Vieni dėklai, turintys šiluminę apsaugą, perduoda šilumą tam, kad išlaikytų telefono pradinę temperatūrą. Taip pat galite įsigyti šiluminę rankovę, kuri stebės jūsų telefono temperatūrą ir apsaugos ličio jonų bateriją ir išorinį apvalkalą nuo šalčio. Tiems, kas mėgsta žiemos sportą, siūlomi vandeniui ir sniegui atsparūs dėklai.

Venkite drėgmės žiemą, nes dėl besikeičiančios temperatūros gali atsirasti vandens kondensatas, kuris kenkia elektronikai. Jei ilgai kalbėsite telefonu sningant, ant jo pateks drėgmė. Išeitis iš tokios situacijos yra specialus apsauginis dėklas.

  1. Įkraukite savo telefoną.

Šaltas oras eikvoja telefono bateriją. Prieš eidami į lauką žiemą, įsitikinkite, jog jūsų telefono baterija yra pilnai įkrauta, tam, kad išvengtumėte greito baterijos išsikrovimo. Taip pat būtų naudinga turėtų nešiojamąjį įkroviklį, tam, kad būtumėte pasiruošę kritišku atveju.

Jei telefonas duos signalą, jog persišaldė per žemoje temperatūroje ar išsijungs, nesijaudinkite. Nesistenkite jo perkrauti ir „sušildyti“ per greitai, nes galite pakenkti telefonui. Laikykite jį šiltoje vietoje, pvz., kišenėje, tol, kol vidinė temperatūra prisitaikys prie normalios temperatūros. Jei perkrausite savo telefoną iš karto, kai jis išsijungs šaltu oru, galite jam labai pakenkti ir taip sutrumpinti baterijos tarnavimo laiką.

  1. Išjunkite telefoną šaltu oru

Šaltis ir išmanieji telefonai yra nesuderinami. Žema temperatūra gali sugadinti grandinę prietaiso viduje, todėl neturėtume eiti į lauką su telefonu esant labai žemai temperatūrai. Kai kurie telefonų modeliai tokie kaip „iPhone“ gali būti laikomi nuo -20 laipsnių šalčio iki 45 laipsnių šilumos temperatūroje. Tačiau kuo žemesnė temperatūra, tuo telefono akumuliatorius veikia lėčiau. Šaltyje telefono akumuliatorius lėčiau kaupia energiją. Taip pat skystieji ekrano kristalai pradeda šalti, todėl ekranas pradeda lėčiau reaguoti į komandas. Telefonų kompanija „Apple“ įspėja savo klientus, jog nesinaudotų telefonais, kai temperatūra nukrenta žemiau nulio. Tokią naudojimosi telefonu ribą nustato ir kiti gamintojai.

  1. Šiltai laikykite savo telefoną

Tai gali atrodyti akivaizdu, bet kuo dažniau laikysite savo telefoną kišenėje ar kuo toliau nuo sniego, tuo bus geriau. Rašyti žinutę su pirštinėmis yra nepatogu, tačiau tai geriausias būdas užtikrinti, kad jūsų telefonas išliktų darbo režime bei būtų apsaugotas nuo išorės veiksnių. Telefono ekranas yra linkęs labiau sudužti šaltame ore, todėl nepalikite jo šaltame automobilyje.

Taigi turime saugoti savo telefonus nuo šalčio, nes taip jie mums tarnaus ilgiau bei sumažės rizika jiems pakenkti. Laikykitės šių patarimų ir jums nereikės jaudintis dėl savo telefono. Na, o jei nuspręsite įsigyti naują telefoną ar jo aksesuarą nuo šalčio, apsilankykite pigu.lt.

Skaitykite

Naujienos

Verslo Vikingai

Dirbtinis intelektas6 d. prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai1 mėnuo prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Nekilnojamas turtas3 mėnesiai prieš

NT agentūrą Ispanijoje įkūrusi lietuvė: „Svajokite, planuokite, veikite ir jums pavyks. Po saule vietos yra visiems”

Dirbti ir vystyti verslą saulėtoje Ispanijoje gali būti ne vieno lietuvio svajonė. Ją prieš šešerius metus įgyvendino Sonata Norkienė, šiuo...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

SPA trenerė, grožio terapeutė Deimantė Gelgutienė: „Tu gali būti tik pavyzdžiu kitiems“

Grožio pasaulyje dirbanti Deimantė Gelgutienė atlieka SPA ritualus veidui ir kūnui, konsultuoja kosmetologes ir SPA centrus. Trenerė savo veiklas derina...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |