Sekite naujienas

Namams

Išskirtinis dizainas su įtempiamomis lubomis

Paskelbta

-

įtempiamos lubos

Šiais laikais nebūtina namus įsirenginėti nuobodžiai ar taip kaip visi, nes yra vis daugiau galimybių jį pasidaryti pagal savo norus. Vienas iš puikiausių būdų pagyvinti kambario ar net kambarių įvaizdį yra įtempiamos lubos, tačiau reikia gerai pagalvoti ko iš tiesų norisi. Tokio tipo lubos gali būti labai įvairios, todėl reikia žinoti savo poreikius, norimas spalvas ir derinti jas prie jau esamo dizaino, nebent visus kambarius įsirenginėjate naujai. Paprastos lubos dažnai sukelia labai daug problemų, jas reikia ir lyginti, tinkuoti, glaistyti ir net dažyti keliais sluoksniais, tačiau po kiek laiko nuo jų dažai pradeda kristi, atsiranda vis daugiau dulkių. Lubos tuomet atrodo nelygios, su labai daug įtrūkimų, kurie laikui bėgant matosi vis labiau ir turi įtakos bendram kambario vaizdui. Tuo tarpu įtempiamos lubos turi labai daug privalumų, kurie gali padėti susikurti aplinką, kurios iš tiesų norisi.

Jaukumui turi įtakos ne tik namų sienos, grindys, baldai, bet ir lubos, todėl skirti joms dėmesio tiesiog būtina. Puikiausia tai, kad renkantis įtempiamas lubas jos gali būti net ir iš tokios plėvelės, kuri vaizduoja jūsų norimą nuotrauką, paveikslėlį ir panašiai. Vienas populiariausių variantų, kurį naudoja daugelis yra debesų fonas, tuomet erdvė namuose atrodo didesnė ir žaismingesnė. Kiekviename kambaryje galima susigalvoti vis kitokį akcentą, kad įtempiamos lubos pagyvintų interjero dizainą.

Palyginus su kitais būdais atnaujinti ar naujai įsirengti kambario lubas, įtempiamos lubos yra labai greitas sprendimas, nes jų montavimas užtrukti gali tik kelias valandas, jei tą daro tikri savo srities specialistais. Įprastai lubas atnaujinti gali užtrukti kelias dienas jei ne daugiau, o šis šiuolaikiškas variantas yra visiškai netempiantis laiko, todėl užsinorėjus atsinaujinti nereikės to ilgai laukti.

Tokios lubos puikiai tinka ir tokiose patalpose kur reikia sterilumo, nes įtempiamos lubos yra lengvai valomos, jų neerzina dezinfekcijos priemonės ar cheminiai valikliai. Taip pat jos nekaupia drėgmės ir yra atsparios jos poveikiui. Taigi, tokio tipo lubas puikiai galima pritaikyti ir medicinos įstaigose. Prireikus įtempiamų lubų, padės https://www.lubunamai.lt/ specialistai.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos