Kodėl konvektoriai yra puiki namų šildymo sistema?

Konvektoriai – tai šildymo įrenginiai, kuriuose šildymo elementas šilumą į patalpą perduoda per oro cirkuliaciją. Paprasčiausia tariant – konvekcija ir yra ta oro cirkuliacija, kuri užtikrina šiltą ir tuo pačiu gaivų orą. Įranga sukurta taip, kad užtikrintų tolygų bei sistemingą patalpų šiltinimą, tuo pačiu išlaikoma tolygi temperatūra.

Didelis privalumas, kad šios įrangos visiškai nesimatys, kadangi patys konvektoriai dažniausiai montuojami už sienos. Taigi tie, kurie stengiasi sukurti tobulą interjerą namuose – gali jaustis ramūs, kad stilius nebus „sudarkytas“ šilumą skleidžiančio įrenginio. Kuo žemiau įranga yra montuojama – tuo didesnį efektyvumą pasiekti ji geba. Nors įranga užtikrina tolygų bei sisteminga patalpų apšiltinimą, visgi, galima įsigyti tokius, kurie papildomai ima daugiau energijos greitesniam patalpų sušildymui. Papildomai labai mėgstami tokie, kurių funkcijos reguliuojasi priklausomai nuo žmogaus poreikių. Pavyzdžiui, per naktį palaikoma viena temperatūra, o dienos metu, pagal tam tikras valandas, ji yra perstatoma į kitą priklausomai pagal savininko poreikius.

Papildomas privalumas, kad ši įranga padeda išvengti gaisro pavojaus, tad ją naudodami galite jaustis visiškai saugūs. Korpuso sienelės kaitra daugiausia siekia apie 90 laipsnių, o sienos šiluma siekia iki 45 laipsnių. Tokiu atveju ne tik išnyksta gaisro pavogus, tačiau netyčia prie sienos prisilietę asmenys taip pat išvengs nudegimų. Tai aktualu turint vaikų ir siekiant juos maksimaliai apsaugoti ir norint tuo pačiu sukurti tobulą klimatą namuose. Papildomas privalumas, kad konvektoriai yra modernūs ir dėl savo estetinės išvaizdos puikiai pritaikomi interjere: tiek klasikinio stiliaus, tiek moderniuose namuose. Dažniausiai pasirenkami ypač patrauklūs akiai stikliniai konvektoriai, kurie dažnai tampa svarbia interjero detale. Kadangi jie yra nedideli – lengva surasti jiems labiausiai tinkamą vietą, jie nesunkiai transportuojami. Net ir būdami maži tuo pačiu jie yra labai galingi, tad siekiantys efektyvumo bei jaukios šilumos namuose turėtų rinktis šias paprastas, tačiau tuo pačiu ir genialias namų apšildymo alternatyvas.

Platus konvektorių pasirinkimas gali gluminti, tad visada verta pasitarti su profesionalais, kurie prekiauja šia įranga ir atsakę į Jūsų užklausas gali pateikti konkrečias rekomendacijas. Lygiai taip pat montavimo darbus naudinga palikti specialistams, kurie yra pasiruošę suteikti rekomendacijas, atsakyti į klausimus, padėti apsispręsti, kas labiausiai tinka Jums.

81990cookie-checkKodėl konvektoriai yra puiki namų šildymo sistema?

Kiti straipsniai