Sekite naujienas

Namams

LED juosta: nuo itin blankaus iki mirksinčio apšvietimo

Paskelbta

-

LED juosta

LED juostaLED apšvietimas suteikia itin plačias galimybes improvizuoti visose įmanomose erdvėse: namuose, biure, gamybinėse patalpose, garaže ar lauke. LED apšvietimo nauda yra nenuginčijamai akivaizdi – patogu, efektyvu ir be galo taupu. Turbūt nieko nenustebinsime pasakydami, jog LED apšvietimas yra pats taupiausias iš visų patalpų ir lauko apšvietimo būdų ir galimybių. Be to, kas šiomis dienomis tikrai labai aktualu, šis apšvietimas labai draugiškas gamtai, nes visos tam naudojamos medžiagos yra perdirbamos. Na, dar pridėsime tokius privalumus, kaip ilgaamžiškumas ir patvarumas.

Šiuo metu rinkoje siūlomas labai platus LED šviestuvų asortimentas, tačiau norime išskirti linijines LED sistemas, kuriose naudojami LED profilis, o ant jo klijuojama LED juostos. Dažnai toks apšvietimo mechanizmas sutinkamas pavadinimu LED juostos profilis. Toks apšvietimas tampa labai populiarus vonios kambaryje integruojant juostą į veidrodžius ar, sakykim, LED juosta apšviečiant darbinę virtuvės stalviršio zoną. Šis apšvietimo būdas dar yra ganėtinai naujas, todėl dažnai užduodamas klausimas – kaip teisingai pasirinkti LED juostą?

Pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia teisingai pasirinkti – tai apšvietimo išdėstymas ir spalvos. Kiekviena šviesos spalva yra parenkama atsižvelgiant į patalpos paskirtį. Turite atsakingai ir aiškiai atskirti darbo erdves nuo poilsio zonų. Priešingu atveju, sulauksite nepageidaujamo rezultato. Darbui skirtoje vietoje trūks šviesos, o poilsio vietoje ryški šviesa stipriai erzins.

LED juostos profilis, kaip ir šviestuvai, gali būti valdomi pultų pagalba. Tad nenustebkite sutikę pavadinimą spalvota LED juosta su pulteliu. Paprastai tokios juostos turi eilę funkcijų:

  • Mirksėjimą;

  • Blukimą,

  • Reguliuojamą ryškumą;

  • Reguliuojamą mirksėjimo greitį.

Norėdami itin ryškaus efekto, be abejo, labai tinkamo apšvietimo tam tikroms pramogoms skirtoms zonoms, dairykitės neoninės lED juostos. Žaismingos neoninės spalvos sukurs džiugią nuotaiką ir žaismingą atmosferą.

Dažnai tenka išgirsti klausimą: kuo skiriasi RGB LED juosta nuo RGBW LED juostos? RGB juosta bus nepakeičiamas sprendimas, norint paįvairinti pabodusį apšvietimą. Tai daugiaspalvės juostos ir jų esminis skirtumas nuo paprastų LED juostų – diodai. Kuo didesnis šviesos diodas, tuo intensyvesnė šviesa. RGB juostoje paprastai vienas diodas yra sudarytas iš trijų mažesnių spalvotų šviesos diodų (sakykim, raudonos, žalios, mėlynos). Tuo tarpu, RBGW LED juostos vienas diodas yra sudarytas jau iš keturių šviesų mažyčių diodų – raudono, žalio, mėlyno ir balto. Maišant šias spalvas balta spalva nebus sukuriama, tiesiog ji suteiks šiltą ir neutralų apšvietimą. Jeigu norite šaltesnių spalvų, neabejotinai rinkitės RGB LED juostą.

Rinkdamiesi LED juostas, ant jų pakuočių neabejotinai sutiksite raidę V. JI žymi LED juostos darbinę įtampą. Galima rasti ir 5V Led juostą ir net iki 24V juostų. Pastarosios dažniausiai pasirenkamos itin dideliems projektams.

Dairydamiesi po LED juostų asortimentą, neabejotinai sutiksite tokių pavadinimų: adresuojama LED juosta, CCT LED juosta ir kt. Tai rodo, jog šių apšvietimų juostų paskirtis yra išties didelė ir gana skirtinga. Nebijokite specialistams išreikšti savo poreikių prekybos vietoje, ar rinkdamiesi prekes internetinė parduotuvėje ir jie jums padės išsirinkti tinkamiausią ir labiausiai pageidaujamą apšvietimą.

Kur pirkti LED juostas? Ten pat, kur prekiaujama LED šviestuvais ir visais jų priedais. Tai gali būti Led juostos Ermitažas, LED juostos Senukai, LED juostos Ledinis ir kiti variantai.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos
Visos teisės saugomos.© 2015-2020 | Kopijuoti draudžiama |