Sekite naujienas

baldai

Spintos pasirinkimas: į ką reikia atkreipti dėmesį?

Paskelbta

-

Spintos, kuriose telpa visi jūsų drabužiai

Nauja jūsų spinta turi turėti vietos visiems jūsų drabužiams. Juk net keturi metų sezonai, tad kiekvienas turime didelį kiekį drabužių ir aksesuarų, kuriems reikia laikymo vietos. Spintos kūrimas nėra paprasta užduotis, kadangi šiandieniam vartotojui reikia net tik baldo, reikia išskirtinio dizaino, kuris tuo pačiu būtų ir funkcionalus. Skirtingose namo erdvėse galima sukurti spintas, kurios bus skirtos jūsų drabužiams, vaikams ar apsistojusiems svečiams. Baldus projektuojantys specialistai numato lentynas tiek kasdien naudojamiems drabužiams, tiek tiems, kurie skirti šventėms ar oficialiam susitikimui. Tinkamai suprojektuotos spintos gali puošti jūsų kambarį ir suteikti jaukumo jausmą. Spintos dekoravimas, antra užduotis. Atvykus į kliento butą, namą specialistai apžiūri vietą, kurioje planuojama montuoti naują baldą. Reikiai įvertinti, kokias spalvas parinkti kiekvienai detalei. Svarbu žinoti, kiek asmenų naudosis konkrečia spinta? Kiek drabužių joje bus talpinama? Juk vieni turi ypač daug drabužių ir dažnai papildo savo atsargas, tačiau kiti naudoja mažesnį kiekį, tad jiems nebūtina skirti daug vietos. Atlikus matavimo darbus, specialistai pradeda projektuoti naują spintą.

Kaip kuriamos spintos su stumdomomis durimis?

Ar teko matyti, kaip atrodo profesionaliai sukurta spinta su stumdomomis durimis? Jeigu naudojami aukštos kokybės mechanizmai, tada durys išties lengvai atidaromos. Kiekviena spinta gali turėti daug skirtingų lentynų ar vietų kabinamiems drabužiams. Galutinis baldo vaizdas priklauso nuo kliento norų. Kada kuriamos nestandartintės spintos, siekiant išnaudoti įvairias erdves, galima suprojektuoti ypač daug skirtingų lentynų ir stalčių įvairiems jūsų drabužiams. Šiandien, ne vietas klientas, kuris turi dviejų aukštų namą ar būtą, pagalvoja apie modernios spintos įrengimą po laiptais. Dažnai ši erdvė yra labai didelė ir lieka neišnaudota. Kada name gyvena didelė šeima, tad ir drabužių, batų yra išties daug. Specialistai rekomenduoja konsultuotis ir padedant profesionalams sukurti išskirtinį produktą, kuris derinsis prie viso namo interjero. Kaip jau supratote, kuriant spintas su stumdomomis durimis, didelis dėmesys skiriamas durų atidarymui. Būtina apgalvoti kiekvieną detalę. Durys turi atsidaryti lengvai. Rekomenduotina naudoti tik aukščiausios kokybės ratukus, kurie spintos naudojimą paverčia malonumu.

Reklama:

Kokios spalvos geriausiai tinka spintos dekoravimui?

Spalvų pasirinkimas yra svarbus procesas, nes netinkamai parinkti atspalviai gali erzinti arba prastai atrodyti bendrame kambario interjere. Nerekomenduojame spintas perkrauti ornamentais ar foto atvaizdais. Taip, gal iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti gražiai, tačiau specialistai kuriantys spintas žino, kad spalvos turi būti pritaikytos kasdieniam naudojimui. Interjero dizaineriai vadovaujasi taisykle „Mažiau yra geriau“. Ką tai reiškia? Jeigu kambaryje jau turite ryškių baldų, ar sienų spalvos yra ryškios, tada nevertėtų spintos spalvas parinkti dar ryškesnes. Išlaikykite balansą, tai geriausias sprendimas siekiant sukurti jaukius namus, kuriose bus gerą būti. Naudokitės specialistų patarimais renkantis spalvas arba perleiskite šį darbą profesionalams.

Skaitykite

Naujienos

Sekite naujienas

Startuoliai

Verslo vikingai

Verslo idėjos

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama | SEO paslaugos: Bilger.lt