Connect with us

Namams

TOP 5 geriausi kavos aparatai

 

Vos atsiradus stebuklingoms kavos pupelėms, žadinantis ir gaivinantis kavos gėrimas iš karto tapo populiarus. Ir šiandien nedaugelis žmonių įsivaizduoja savo rytą be puodelio aromatinės kavos bei be kavos pertraukos dienos metu. Taigi siūlome mūsų ekspertų atrinktus pačius populiariausius bei geriausiai vertinamus kavos aparatus.

  1. „Cuisinart 14-Cup Glass Carafe“ programuojamas kavos aparatas

Jeigu norite pabusti nuo šviežios kavos kvapo kievieną rytą, tuomet programuojamas kavos aparatas jums puikiai tiks. Nerūdijančio plieno konstrukcija puikiai tiks prie jūsų virtuvės dekoro. Šis kavos aparatas gali užvirti nuo vieno iki keturių puodelių kavos ir iš viso iki 14 puodelių. Taigi puikiai tinka šeimoms, kurios geria daug kavos.

24 valandų programa leis jums užvirinti kavos kitai dienai ir šis aparatas turi nuo nulio iki keturių valandų automatinį išsijungimą, taigi jums nereikės jaudintis, jog neišjungėte kavos aparato skubėdami iš namų. Pakartotinai naudojamas filtras pašalina nereikalingus popieriaus filtrus, taupančius jums laiką. Taip pat šis aparatas turi išsivalymo funciją. Šis kavos aparatas yra geriausiai parduodamas „Amazon“ platformoje ir turi virš 2 900 geriausių atsiliepimų, kurie giria jo dizainą ir gebėjimą virti skanią kavą.

2.     „Ninja Coffee Bar“ kavos aparatas

Jums nereikia būti barista tam, kad užvirtumėte skanios kavos. Naudojantis „Ninja Coffee Bar“  nereikės švaistyti plastikinių kapsulių, tam, kad turėtumėte daug galimybių savo individualios kavos pasirinkimui. Naudokite tiek šaltą, tiek karštą kavą pagal savo pasirinkimą ir pasigaminkite šaltos kavos, latės ar kapučino. Dėl savo įvairiapusiškumo, galios ir palyginti mažos kainos, šis kavos aparatas taip pat puikiai tiks jūsų virtuvei. Šis visapusiškas kavos aparatas jums pagamins visas mėgstamiausias kavinės kavų rūšis. 

       3.     „Bonavita BV1900TS 8-Cup Carafe“ kavos virimo aparatas 

Prekės ženklas „Bonavita“ yra populiarus elektrinių virdulių gamintojas puikiai žinomas dėl savo nebrangių kainų. Tuo metu, kai pigūs kavos aparatai užvirina vandenį tik iki 85 laipsnių Celsijaus, užuot turėję užvirti iki 90 ar 96 laipsnių Celsijaus, “Bonavita” kavos aparatai visada užvirina vandenį iki maksimumo. „Bonavita BV1099TS Carafe“ kavos aparatas yra puikus pasirinkimas, nes juo lengva naudotis, patikima virimo temperatūra bei jis turi izoliuotą grafiną, kuris išlaikys jūsų kavą ilgiau karštą. Šie kavos aparatai yra patikimi, nes ilgai veikia bei yra prieinamos kainos.

      4. „Vitek VT-1511“ kavos aparatas

Vitek VT-1511“ – tai kavos aparatas, kuriuo lengva naudotis. Yra kapučino virimo funkcija, kuri puikiai plaka pieno putą. Naudojant kapučino virimo funkciją, geriau plakti grietinėlę arba šaltą pieną. Taip pat labai patogu naudotis įspėjamaisiais indikatoriais. Šis kavos virimo aparatas – tai puikus kainos ir kokybės santykis. Talpa – 1,5 litro.

Šio kavos aparato privalumai yra prieinama kaina, vandens lygio indikatorius, kapučino aparatas, matavimo šaukštas, ekonomiškumas, šildomi puodeliai bei paprastumas.

  1. „De’Longhi ESAM 2600“ kavos aparatas

CRF – patentuota naujojo pavyzdžio sistema, kuri garantuoja idealią temperatūrą. Kapučino sistema veikia iki putų sumaišius garus, orą ir pieną.  Šis prietaisas yra skirtas grūdams ir maltai kavai, jame yra tylus kavos malūnėlis su trylika malimo laipsnių. Nuimamas įrenginys ir padėklas leidžia lengvai valyti kavos aparatą iš vidaus ir sunkiai pasiekiamose vietose. Talpa – 1,8 litro, yra vandens lygio indikatorius.

Šio kavos aparato privalumai yra patogus vandens įpylimas, automatinis skalavimas, nukalkinimas, kontroliuojamas kavos stiprumas, temperatūros nustatymas, elektroninis kavos ir garo termostatas, šildomi puodeliai, vandens trūkumo nurodymas bei espreso kavos virimo aparatas. Daugybę įvairių modelių galite rasti pigu.lt elektroninėje parduotuvėje.