Sekite naujienas

Namams

Viskas ka reikia žinoti apie šilumos siurblius

Paskelbta

-

silumos siurbliai

Ar tikrai šilumos siurbliai Lenkijoje yra pigesni?

Kai kuriems lietuviams apsipirkimas Lenkijoje yra toks įprastas dalykas kaip kitiems nueiti į artimiausią parduotuvę, jie į kaimynine valstybę važiuoja kas kelias savaites ir teigia, kad taip galima sutaupyti tikrai solidžią sumą pinigų. Tačiau pasidomėjus jų perkamu racionu, paaiškėja, jog vyrauja maisto, pagrindinės buities prekės bei drabužiai, tad kaip yra su stambesniais pirkiniais? Žinomų gamintojų produktai visur kainuoja gana panašiai, jie turi nusistatę tam tikrą kainos ribą, kurios peržengti pardavėjams neleidžia, tad ir šilumos siurbliai kainą turės atitinkamą ir tikrai nebus parduodami pusvelčiui. Tiesa, gal kažkiek ir pigiau jį būtų galima rasti Lenkijoje, tačiau reikėtų įsivertinti ir transportavimo išlaidas, be to, prireikus garantinio remonto gali kilti nemažai keblumų, nes labai tikėtina, jog įsigytą prekę reikės atvežti į tą pačią parduotuvę, o Lietuvoje toks garantinis gali paprasčiausiai negalioti.

Šilumos siurblys ir viską, ką reikėtų žinoti prieš jį perkant

Tai per paskutinius metus itin išpopuliarėjęs produktas, kuris naudojamas jau daugumoje namų, kur bene dažniausi pasirinkimai yra šilumos siurbliai oras oras arba oras vanduo šilumos siurbliai. Abiejų veikimo principas yra labai panašus – pasitelkiamas oras, kuris pasitarnauja šildant vidaus patalpas arba vandenį. Būtent tokia sistema leidžia ne tik užtikrinti gerą ventiliaciją, norimą temperatūrą, bet ir sumažinti bendrą sąnaudų kainą, jeigu ją palyginsime su kitais šildymo bei ventiliacijos būdais. Prie sąlyginai nedidelės kainos prisideda ir tai, jog šilumos siurblys sumontuojamas bei pajungiamas gana paprastai ir tam nereikia labai didelių sąnaudų nei medžiagų, nei laiko prasme.

Geriausiai išsirinkti gali padėti teisingas patalpų įsivertinimas ir tuomet jau būtent jas tiksliausiai atitinkantis šilumos siurblys. Čia gali pagelbėti ir pardavėjai, kadangi jie dirba šioje srityje ir tikrai turi nemažai patirties bei mielai jums patars, kurį produktą pasirinkti. Aišku, galite pasitikėti ir savimi, ypač jeigu prieš tai pasidomėjote šiais gaminiais, tačiau svarbu žinoti, jog, pavyzdžiui, per silpnas įrenginys didelėse patalpose negalės pilnai atlikti savo funkcijos, o nusipirkę per daug galingą daiktą paprasčiausiai bereikalingai išleisite dalį pinigų, kadangi pilnų jo galimybių išnaudoti nepavyks.

Kokie yra geriausi šilumos siurbliai oras vanduo?

Į šį klausimą negalima atsakyti konkrečiu vieno gamintojo produktu, kadangi jų yra tikrai nemažai ir tikrai ne viena firma gali pasiūlyti kokybišką produktą su tik jam būdingomis išskirtinėmis savybėmis. Dabar itin populiarūs ir gausiai reklamuojami yra Daikin šilumos siurbliai ir tai nėra vien gera marketingo strategija, kadangi juos išbandę dauguma vartotojų tikrai lieka patenkinti šiuo produktu. Kaip gera alternatyva dar galėtų būti šilumos siurbliai Nibe, kurie sulaukė pripažinimo ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje ir taip pat pasižymi geru patikimumu. Taip pat galima pamatyti, jog Ariston šilumos siurbliai atsiliepimai yra ne ką prastesni, negu prieš tai jau minėtų gamintojų produktų. Tad pasirinkimo spektras tikrai platus ir bene svarbiausias dalykas apsisprendžiant turėtų būti ne konkretus gamintojas, bet pats šilumos siurblys, kurio savybės yra tinkamiausios jūsų patalpoms.

Skaitykite
Reklama
Reklama

Naujienos

Reklama

Sekite naujienas

Video naujienos

Ekspertai

Verslo idėjos