Sekite naujienas

Nekilnojamas turtas

Bendrovė „YIT Lietuva“ kvartalą „Naujasis Skansenas“ toliau plėtos su Čekijos investicijų grupe „RSJ Investments“

Paskelbta

-

Tvarios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ pasirašė sutartį su Čekijos investicijų grupe „RSJ Investments“ ir drauge tęs gyvenamojo kvartalo „Naujasis Skansenas“ vystymą Vilniuje. Bendradarbiavimo sutartis su naujuoju investiciniu partneriu suteiks galimybę efektyviau vykdyti projekto plėtrą.

Naujuoju Vilniaus centru vadinamame Šnipiškių rajone, Linkmenų ir Žalgirio gatvių sankirtos teritorijoje, projektas „Naujasis Skansenas“ pradėtas vystyti 2020-aisiais. Per ketverius kvartalo plėtros metus čia pastatyti septyni daugiabučiai, dar du namai baigiami šiuo metu.

„Naujajame Skansene“ įgyvendinami trys aktualiausi urbanistinės plėtros principai – bendruomeniško, žalio ir sveiko miesto. Todėl projektas išsiskiria ne tik komfortišką naujakurių gyvenimą užtikrinančiais inžineriniais sprendimais, bet ir žaliaisiais plotais, bendruomeninių, viešųjų bei privačių erdvių darna.

Kvartalas tapo vienu populiariausių sostinėje. Miesto plėtrą stebinčios platformos „CityNow“ duomenimis, „Naujasis Skansenas“ yra vienas perkamiausių NT projektų Vilniuje ir komerciškai sėkmingiausias iš visų, vystomų sostinės Šnipiškių rajone.

„Lietuvoje nauji investuotojai „RSJ Investments“ sustiprins bendrovės konkurencinį pranašumą ir suteiks galimybę sparčiau vykdyti „Naujojo Skanseno“ plėtrą. „Naujasis Skansenas“ sostinėje iškilo kaip revoliucinės idėjos kvartalas, gyventojams pasiūlęs naujo – tvaraus ir pažangaus – miesto ambiciją. Džiaugiamės, kad šis projektas itin populiarus tiek klientų, tiek investuotojų pasirinkimuose“, – sako „YIT Lietuva“ vadovas Kęstutis Vanagas.

Čekijos investicijų grupė „RSJ Investments“ yra ilgametė korporacijos ,,YIT” partnerė, su kuria jau įgyvendino keletą projektų Čekijoje, Slovakijoje bei planuoja investicijas Latvijoje.

„RSJ Investments“ nėra pirmasis investuotojas ,,Naujojo Skanseno” kvartale. 2022 m. „YIT Lietuva“ sudarė sandorį su „BTA Baltic Insurance Company“, kuri investuoja į daugiabučius nuomai Vilniuje, Rygoje ir Taline.

Projekte „Naujasis Skansenas“ šiuo metu baigiami statyti du gyvenamieji V-ojo etapo daugiabučiai ir planuojami dar 7 nauji namai. Iš viso kvartalą sudarys 16 gyvenamųjų namų.


Šiuo metu „YIT Lietuva“ Kaune tęsia ir kvartalų „Piliamiestis“ bei „Matau Kauną“ vystymą. Vilniuje bendrovė šiemet taip planuoja pradėti naujų modernių „Virš šilų“ gyvenamųjų namų statybas Viršuliškėse ir rengia projektą sostinės J. Basanavičiaus gatvėje turimam sklypui. Rudenį užbaigtas projekto ,,Matau Vilnių“ IV-ojo etapo namas laukia pirmųjų naujakurių.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |