Sekite naujienas

Nekilnojamas turtas

„Hanner“ ir „1 Asset Management” plečia veiklą Lenkijoje – dar viena 25 mln. eurų investicija Varšuvoje

Paskelbta

-

Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ ir turto valdymo įmonė „1 Asset Management” tęsia investicijas Lenkijos rinkoje – Varšuvoje jau kyla antrasis bendro gyvenimo studentų namų projektas (angl. co-living). Investicijos siekia daugiau nei 25 mln. eurų, projektą baigti tikimasi 2025 m. vasarą.

„Studentiško būsto paklausai Lenkijoje vis dar gerokai viršijant pasiūlą, toliau investuojame į šį perspektyvų nekilnojamojo turto segmentą. Tokio pobūdžio NT projektai atitinka mūsų plėtros į Vidurio ir Pietų Europos šalis kryptį ir leidžia diversifikuoti įmonės investicijas“, – sako „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

0,55 ha ploto sklype Lenkijos sostinėje, Puławska gatvėje Mokotów rajone, statomi 7,5 tūkst. kv. m ploto, 360 kambarių studentų namai, kuriuose galės gyventi apie 400 studentų.

Valdymo įmonė „1 Asset Management” projektams Lenkijoje bei kitose Vidurio ir Rytų Europos šalyse vystyti yra įsteigusi atskirą fondą „CEE Student Housing Fund”, kurio strateginis investuotojas yra „Hanner“.

Kyla sparčiau nei planuota

Vystydamas naują studentų namų projektą Varšuvoje, fondas „CEE Student Housing Fund” pirmą kartą pasitelkė tarptautinę konstrukcijų ir modulių pastatams gamybos įmonę „Pekabex“, siūlančią iš anksto paruoštų konstrukcijų technologijas. Ši technologija supaprastina statybos procesą, sutrumpina projekto terminus ir sumažina poveikį aplinkai.

„Pasirinkome šią technologiją, nes ji pagreitina statybos procesą, tad vietoje 21 mėnesio statybos truks tik 16. Sutaupome daug laiko, nes statybos elementai gaminami gamykloje nepriklausomai nuo statybvietės ir vežami į aikštelę bei iškart montuojami į pastato konstrukciją“, – sako fondo „CEE Student Housing Fund“ partneris Matas Mockeliūnas.

Pasak jo, surenkamoji modulinė statyba užtikrina geresnę statybos kokybę, ekonomiškumą ir didesnį tvarumą efektyviai naudojant medžiagas ir išteklius.

Didina investicijas Lenkijoje

Šis studentų būsto projektas Varšuvoje yra jau ketvirtasis Lenkijoje, į kurį investuoja „Hanner“ kartu su „1 Asset Management“. 2023 m. buvo atidaryti studentų namai Krokuvoje, taip pat kyla analogiški projektai Varšuvoje ir Vroclave.

Anksčiau šiais metais „Hanner“ paskelbė apie investicijas ir į gyvenamuosius namus Varšuvoje. Daugiabučiuose Swidnicka gatvėje numatyta įrengti 180 butų, investicijos į projektą sieks 24 mln. eurų.

„Hanner“ 2024-2028 m. į studentų namų projektus Lenkijoje iš viso planuoja investuoti 50 mln. eurų, į gyvenamojo būsto objektus – taip pat 50 mln. eurų.

Valdymo įmonė „1 Asset Management” investuoti į privačius studentų namus pradėjo 2020 m. Tuo metu buvo įkurtas fondas „1AM European Student Housing Fund”, pirmiausia investuota Vilniuje, Kaune, Rygoje ir Krokuvoje, o bendra šių projektų vertė viršijo 60 mln. eurų. 2023 m. buvo įsteigtas atskiras „CEE Student Housing Fund“ fondas, kurio tikslas – tolimesnės portfelio investicijos tiek Lenkijoje, tiek kituose Centrinės ir Rytų Europos regionuose. Siekiamas fondo dydis – 110 mln. eurų.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |