Sekite naujienas

Nekilnojamas turtas

„Hanner“ statomam viešbučiui Venecijoje atsirinko Lietuvos gamintojus

Paskelbta

-

Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ į Venecijoje statomo viešbučio „Hampton by Hilton“ projektą įtraukė ir lietuviškų kompanijų. Viešbutyje jau montuojami šalies gamintojo „Aluvesto“ langai, o kambariuose bus naudojami Kaune pagaminti „Fitsout“ baldai ir interjero elementai.

„Hanner“ valdybos pirmininko Arvydo Avulio teigimu, Lietuvos gamintojai dėl galimybės dalyvauti viešbučio Venecijoje projekte varžėsi su kitų šalių kompanijomis.

„Mūsų šalies įmonių gaminamai produkcijai prioritetą suteikėme dėl aukščiausių kokybės standartų ir konkurencingų kainų. Tačiau mums ne mažiau svarbus yra ir siekis daugiau pridėtinės vertės sukurti Lietuvoje bei sustiprinti vietos verslo ekosistemą“, – sako A. Avulis.

Kompanijos statomas 324 kambarių trijų žvaigždučių „Hilton“ viešbučio projektas Italijoje sparčiai kyla į viršų. Jau baigti antžeminės dalies darbai: pastatyti abiejų pastato korpusų konstruktyvai, sumontuoti vonios kambariai, atliekami fasado darbai, vykdomi vidaus apdailos ir inžinerijos sistemų įrengimo darbai.

„Viešbučio Venecijoje statybos – ambicingas projektas. Šiame mieste, kuriame keliami itin griežti aplinkosaugos ir paveldosaugos reikalavimai, yra labai apribotos galimybės gauti naujų statybų leidimą, vykdyti darbus taip pat yra tam tikras iššūkis. Tačiau tai skatina imtis naujų sprendimų, kad prisitaikytume prie vietos taisyklių“, – kalba A. Avulis.

Pasak jo, sudėtingiausi visame projekte buvo požeminės automobilių aikštelės statybos darbai. Vandens lygis Venecijoje beveik siekia žemės lygį, tad buvo imtasi inovatyvių sprendimų, kad ji būtų hermetiška.

Statybas Venecijoje „Hanner“ planuoja baigti 2024 m. pabaigoje, bendros investicijos į projektą sieks 65 mln. eurų.

Pasak Emil Konrad Lavrinovic, „Aluvesto“ pardavimų vadovo Šiaurės regione, projektas Venecijoje yra išskirtinis dėl savo vietos, todėl jam yra keliami itin aukšti ir sudėtingi reikalavimai.

„Venecijoje vyrauja jūrinis klimatas, tai yra labai agresyvi aplinka metalams. Dėl to čia naudojamų gaminių konstrukcijų profiliai turi būti papildomai apdoroti nuo korozijos, dažyti atsparesnėmis medžiagomis“, – dalijasi E. K. Lavrinovic.

Projektui pasirinktos baldų gamybos įmonės „Fitsout“ verslo plėtros direktorė Arūnė Džiugelienė sako, kad jos atstovaujama įmonė paruošiamuosius darbus jau pradėjo.

„Nors dėl ypatingos viešbučio lokacijos kyla įvairių logistinių bei montavimo niuansų, nekantraujame pasitelkti savo turimą patirtį ir sėkmingai prisidėti prie projekto įgyvendinimo“, – sako įmonės atstovė.


Statomas viešbutis Venecijoje nėra vienintelis projektas užsienyje, į kurį investuoja „Hanner“. Šiais metais 26 mln. eurų įmonė ketina skirti studentų namų projektams Lenkijoje, 14 mln. eurų – vilų projektams Marbėjos regione, Ispanijoje, 1 mln. – studentų būsto projekto pabaigimui Čekijos sostinėje.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |