Sekite naujienas

Nekilnojamas turtas

„Omberg group“ pradeda naujo daugiabučių komplekso Pilaitėje statybas: pasiūlys 135 butus

Paskelbta

-

Sostinės Pilaitės rajone viena iš didžiausių Lietuvoje NT plėtros bendrovė „Omberg group“ pradeda III-iojo „Vyšnių“ mažaaukščių pastatų gyvenvietės etapo statybas. Bendrovė leidimą statyti naują daugiabučių kompleksą gavo artėjant II-ojo projekto etapo darbų pabaigai. Parduoti ir beveik visi jau pastatyti butai „Vyšniose“, todėl, ekspertų teigimu, nauji butai leis užtikrinti pakankamą pasiūlą ir kainų stabilumą rajone.

„Kiekvienas naujas etapas vis pilnavertiškiau įgyvendina projekto autorių viziją: kuriame mažaaukštę, energetiškai efektyvią, visos šeimos poreikiams pritaikytą uždarą gyvenvietę, iš trijų pusių apsuptą gamtos, tačiau tuo pat metu esančią šalia svarbiausių Vilniaus arterijų“, – sako „Omberg group“ generalinė direktorė Deimantė Laumytė.

III-iąjį „Vyšnių“ etapą sudarys trys daugiabučiai pastatai, juose numatoma įrengti 135 A++ energinės klasės 1 – 3 kambarių butus. Projekto pastatai – mažaaukščiai, keturių aukštų, tačiau gyventojų patogumui juose bus įrengiami liftai, užtikrinantys susisiekimą tarp požeminės automobilių stovėjimo aikštelės ir laiptinių. Butai suprojektuoti itin skirtingiems naujakurių poreikiams: nuo 26 iki 62 kv. m. ploto, o dar didesnės erdvės ieškantiems pirkėjams, kaip ir ankstesniuose etapuose, bus sudaryta galimybė sujungti du šalia esančius butus.

„Vyšnios“ – populiariausias „Omberg group“ projektas, ne kartą pagal paklausą lyderiavęs ir visame mieste. Pasak bendrovės vadovės, tai lemia ne tik pats projektas, bet ir išskirtinis Pilaitės rajono populiarumas tarp jaunų šeimų, konkurencinga kaina bei nestandartiniai žalieji sprendimai.
„Kartu su augančia „Vyšnių“ gyvenviete, aktyviai tvarkome ir ją supančią gamtą: gyventojams čia ne tik sukursime vyšnių sodą kiemuose, bet ir sutvarkysime bene didžiausią sostinėje privačią rekreacinę zoną, joje esantį šilą paversime malonia laisvalaikio natūralioje gamtoje erdve“, – teigia D. Laumytė.

Sprendimas „Vyšnių“ naujakuriams padovanoti vyšnių sodą ir sutvarkytą šilą kilo analizuojant dažniausiai Vilniaus gyventojų išsakomus poreikius širdžiai brangiems namams. „Omberg group“ atliktos pakartotinės klientų ir sostinės gyventojų apklausos rodo, kad galimybė suderinti gyvenimą gamtoje arba labai arti jos ir tuo pat metu – patogų bei greitą susisiekimą su miesto centru, mokyklomis, darželiais, prekybos centrais, yra svarbiausias kokybiško gyvenimo kriterijus.

„Turėti žaliųjų erdvių netoli nuo namų visada buvo svarbu, tačiau pastebime, kad, miestui tankėjant, ši tendencija auga. Todėl tokių mažiau įprastų sprendimų, kaip rekreacinės erdvės įsigijimas ir pavertimas patrauklia laisvalaikio erdve, ateityje tikriausiai bus sutinkamas vis dažniau“, – sako „Omberg group“ vadovė.

Siekiant užtikrinti, kad „Vyšnių“ naujakuriai Pilaitėje prie namų turėtų ne tik gamtą, bet ir tokias kasdienes paslaugas, kaip kirpykla, kepykla, kavinė ar sporto klubas, pirmuosiuose daugiabučių aukštuose suprojektuotos komercinės patalpos. Ankstesnių etapų erdvėse smulkius verslus vystyti renkasi ir netoliese įsikūrę Pilaitės gyventojai.

III-iojo „Vyšnių“ etapo statybas planuojama baigti 2025 m. gegužę, butų pardavimai projekte prasidės šių metų rugpjūtį.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |