Sekite naujienas

Nekilnojamas turtas

Pigūs butai Ispanijoje, kaip susirasti?

Paskelbta

-

Daugelyje Ispanijos regionų nekilnojamojo turto galima įsigyti už palyginti nedidelę kainą. Populiariausi regionai, kuriuose galima įsigyti pigaus nekilnojamojo turto, yra Andalūzija, Mursija ir Kastilija-La Manča. Čia galima rasti parduodamų namų ir butų, kurių kainos gerokai mažesnės nei brangesnėse vietovėse, pavyzdžiui, Madride, Barselonoje ar Balearų salose.

Pigiausias miestas Ispanijoje, kuriame galima įsigyti namą, yra Toledo provincijoje (Kastilija-La Manča). Konkrečiai Alkaudete de la Jara yra pigiausias nekilnojamasis turtas Ispanijoje už kvadratinį metrą. Čia savininkai savivaldybėje už kvadratinį metrą vidutiniškai prašo tik 284 eurų. Šie duomenys atsispindi “Idealista.com” ataskaitoje apie Pietų Europos nekilnojamojo turto rinką ir yra pagrįsti 2022 m. gruodžio mėn. kainų statistika. Pažvelkime atidžiau į visas ataskaitos detales ir sužinokime daugiau apie pigiausią vietą įsigyti būstą Ispanijoje .

Pigiausia vieta Ispanijoje pirkti nekilnojamąjį turtą

Pigiausių Ispanijos miestų, kuriuose galima įsigyti nekilnojamojo turto, penketuke pirmauja Kordobos miestai Belmesas (352 Eur/m2) ir Fuente Obejuna (352 Eur/m2), taip pat Villafranca del Cid (353 Eur/m2) Kasteljone ir Puerto Serrano (365 Eur/m2) Kadise. Pigiau nei 400 eurų už kvadratinį metrą taip pat siūlo Almaden (370 eurų/m2) ir Malagon (398 eurai/m2) Ciudad Real ir El Carpio de Tajo (383 eurai/m2) Toledo provincijoje.

Dar 12 Ispanijos miestų, kuriuose kvadratinio metro kaina yra mažesnė nei 450 eurų už kvadratinį metrą, yra centrinėje ir pietinėje Ispanijoje. Kainų didėjimo tvarka: Castillo de Locubin (414 eurų/m2) Jaene; Campo de Criptana (414 eurų/m2) ir Pedro Muñoz (416 eurų/m2), abu Ciudad Reale; La Villa de Don Fadrique (420 eurų/m2) Toledo mieste; Colomera (422 eurai/m2) Granadoje; Peñarroya Pueblonuevo (429 eurai/m2) Kordoboje; Calzada de Calatrava (434 EUR/m2) Ciudad Reale; Villacañas (437 EUR/m2) ir Corral de Almaguer (441 EUR/m2) Toledo mieste; Bemvivre (442 EUR/m2) Leone; Buijas Mursijoje ir La Pobla Yiarga Valensijoje (443 EUR/m2).

25 ekonomiškiausių savivaldybių, kuriose galima įsigyti būstą Ispanijoje, reitingą tęsia Santa Olalla del Cala (454 eurai/m2) Huelvoje ir Algueña (455 eurai/m2) Alikantėje; Villanueva de los Infantes Ciudad Reale ir Tobarra Albacete (456 eurų/m2); Escalonilla (457 eurų/m2) Toledo mieste; Macael (458 eurų/m2) Almerijoje ir Orcajo de Santiago (463 eurų/m2) Cuencos provincijoje.

Pigiausios nekilnojamojo turto įsigijimo vietos kiekvienoje bendruomenėje

Kuris Ispanijos regionas yra pigiausias? Į “Idealista” atliktą tyrimą įtrauktos pigiausios vietos kiekvienoje iš 17 Ispanijos bendruomenių. Be regionų, kurių savivaldybės užima pirmąsias 25 pozicijas, dar dviejose bendruomenėse nekilnojamasis turtas kainuoja pigiau nei 500 eurų už m2, todėl jos yra tarp pigiausių vietų įsigyti būstą Ispanijoje. Tai Katalonija, kur pigiausia savivaldybė yra Lignola Leridoje su vidutine 470 eurų už m2 kaina, ir Aragonas su Gallur už 499 eurų už m2 Saragosos provincijoje.

Toliau eina pigiausias miestas Estremadūroje Castuera (Badachozas), kur pardavėjai už kvadratinį metrą prašo vidutiniškai 523 eurų, toliau seka Galisija ir Vilamarinas (540 eurų už kvadratinį metrą), o po to Astūrija su San Martin del Rey Aurelio (556 eurai už kvadratinį metrą). Toliau seka Agoncillo (654 eurai už kvadratinį metrą) La Riochoje, Campo de Enmedio (656 eurai už kvadratinį metrą) Kantabrijoje ir Tielmes (746 eurai už kvadratinį metrą) Madride.

Tarp pigiausių Ispanijos regionų miestų pigiausias yra Maria de la Salud miestas Balearų salose, kurio vidutinė kaina yra 1 199 eurų už m2, ir lenkia Oyon miestą Alavoje, kuris yra pigiausias Baskų krašte – jo vidutinė kaina yra 997 eurai už m2. Šią grupę užbaigia Tanque kaimas (931 EUR/m2) Santa Cruz de Tenerifėje ir Castejon (782 EUR/m2) Navaroje.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |