Sekite naujienas

Nekilnojamas turtas

Pigus namai Italijoje, patarimai kaip įsigyti?

Paskelbta

-

Italijos nekilnojamojo turto rinkoje galima rasti būstą ne tik kiekvienam skoniui, bet ir biudžetui. Išsiaiškinkime, kur Italijoje galima įsigyti pigiausią ir brangiausią būstą, taip pat parengėme nedidelę įdomių šios gražios šalies objektų apžvalgą.

2023 m. lapkritį didžiausia parduodamo nekilnojamojo turto kaina Italijoje buvo užfiksuota Trentino-Alto Adidžės regione – 3231 euras už kvadratinį metrą. Tuo tarpu Kalabrijos regione už kvadratinį metrą prašyta tik 934 eurų, t. y. mažiausiai visoje Italijoje. Kaip reikalai klostosi kituose šalies regionuose?

Brangiausi regionai, kuriuose galima įsigyti būstą Italijoje

Šiuose Italijos regionuose „kvadrato“ kaina viršija 2 000 eurų:

 • Trentino-Alto Adidžė / Pietų Tirolis – 3231 EUR
 • Aostos slėnis (šiaurės vakarų Italija) – 2673 EUR
 • Ligūrija – 2561 EUR
 • Toskana – 2487 EUR
 • Lacijus – 2416 EUR
 • Lombardija – 2325 EUR
 • Sardinija – 2290 EUR

Pigiausi regionai, kuriuose galima įsigyti būstą Italijoje

Šiuose Italijos regionuose kvadratinis metras kainuoja mažiau nei 2 000 eurų:

 • Kalabrija – 934 EUR
 • Molizė – 1019 EUR
 • Sicilija – 1131 EUR
 • Umbrija – 1133 EUR
 • Pjemontas – 1307 EUR
 • Abrucai – 1318 EUR
 • Bazilikata – 1324 EUR
 • Apulija – 1347 EUR
 • Markė – 1545 EUR
 • Friulio-Venecijos Džulijos regionas – 1561 EUR
 • Kampanija – 1841 EUR
 • Veneto – 1863 EUR
 • Emilija-Romanija – 1919 EUR

Įdomūs variantai namams Italijoje iki 100 000 EUR

Dviejų aukštų namas viduramžių miestelyje

Parduodamas geros būklės dviejų aukštų namas viduramžių Picciano miestelio centre (Abrucų regionas). Iš jo langų ir terasos matosi kalnų viršūnės ir lygios kalvų linijos. Pats namas atrodo labai neįprastai ir atrodo, kad kadaise jame buvo bent jau koplyčia.

Namo viduje yra valgomasis su židiniu, svetainė, du vonios kambariai, sandėliukas, terasa, miegamasis ir nedidelis kabinetas.

Kartu su 80 kv. m namu naujajam savininkui priklausys 200 kv. m sodas, kuriame žydi rožės, auga slyvos, figos ir vynuogės.

Iki jūros – 20 minučių kelio automobiliu, iki slidinėjimo kurortų – 1 valanda ir 10 minučių, o iki Romos – 2 valandos kelio.

Miesto namas su vaizdu į kalnus ir terasa ant stogo

Italijos Čiančianos mieste (Sicilijos regionas) parduodamas 79,7 kv. m ploto gyvenamasis namas su tokiu išplanavimu: 3 kambariai ir terasa ant stogo. Namas iš pradžių buvo pastatytas 1900 m., o 2014 m. renovuotas. Taigi dabar ši nuosavybė yra visiškai paruošta įsikelti.

Namas suskirstytas į 4 lygius: pirmasis yra pirmame aukšte, kuriame yra miegamasis ir sandėliukas; antrajame aukšte yra miegamasis su balkonu ir oro kondicionieriumi; trečiajame aukšte yra svetainė, vonios kambarys ir tualetas; ketvirtasis aukštas yra pats viršutinis aukštas, kuriame yra visiškai įrengta virtuvė, iš kurios patenkama tiesiai į stogo terasą.

Atkreipkite dėmesį, kad Chianciana yra judrus miestas, kuriame yra apie 3 000 gyvenamųjų namų ir visa reikalinga infrastruktūra, įskaitant barus ir parduotuves.

Kaina yra 40 000 EUR.

Senovinis mūrinis namas kalnų gyvenvietėje

Šis didelis senas namas stovi istoriniame kalnų kaimelyje Kvitengo (Quittengo), esančiame Pjemonto regione. Jo gyvenamasis plotas – 210 kvadratinių metrų. Jam taip pat priklauso didelis 700 kv. m žemės sklypas.

Namo vidus visiškai atnaujintas, atnaujinta šildymo sistema, yra reikalingi baldai ir buitinė technika. Nekilnojamąjį turtą sudaro trys aukštai ir mansarda: pirmame aukšte yra prieškambaris, virtuvė, tualeto kambarys su dušu ir sandėliukas, antrame aukšte yra du miegamieji, vonios kambarys ir sandėliukas, o trečiame aukšte – du gyvenamieji kambariai, skalbykla ir tualetas.

Pėsčiomis nuo namo yra kalnų upė, pilis, bažnyčios, vaikų darželis, pėsčiųjų ir dviračių žygių vietos, taip pat kalnų ir bėgimo slidėmis zonos. Yra vaistinė, barai, restoranai ir parduotuvės.

Namo kaina – 90 000 EUR.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |