Sekite naujienas

Nekilnojamas turtas

Prestižinių vilų kompleksui Marbeljoje „Evernord“ fondas pritraukė 8,5 mln. eurų investuotojų lėšų

Paskelbta

-

„Evernord Asset Management“ įsteigtas fondas „Evernord Marbella Property Fund I“ pirmuoju lėšų pritraukimo etapu projektui Ispanijos kurortiniame Marbeljos regione pritraukė 8,5 mln. eurų investuotojų lėšų.

Pirmuoju etapu pritrauktos lėšos bus skirtos 1,16 ha ploto sklypui prestižiniame Marbeljos Cascada Camojan rajone įsigyti. Projekto metu sklypą ketinama padalinti į 6 mažesnius sklypus, kuriuose bus projektuojamos maždaug 1000 kv. m ploto individualios vilos.

Planuojamas „Evernord Marbella Property Fund I“ fondo dydis – 17 mln. eurų.

„Ispanijos pietūs gana greitai tapo viena iš geidžiamų krypčių Lietuvos investuotojams, todėl nebereikia daug pasakoti apie geografiją, klimatą ar vertės dedamąsias. Kita vertus, didesnės apimties Lietuvos investuotojų sėkmės istorijų iš šio regiono viešumoje dar nelabai girdime, todėl šiokių tokių abejonių prieš kapitalo pritraukimo procesą turėjome. Visas abejones išsklaidė didelis susidomėjimas ir palankūs investuotojų vertinimai. Šiame etape finansuojamas projektas išties išskirtinis – centrinėje Marbeljos dalyje esančių sklypų pasiūla labai ribota, todėl premium segmento būsto paklausa išlieka labai didelė, nepriklausomai nuo sezono ar ekonominio ciklo. Investuotojai pasiūlymą įvertino kaip gerai parengtą ir itin tinkamą geografinei portfelio diversifikacijai“, – sakė „Evernord Asset Management“ direktorius Gintaras Rutkauskas.

„Evernord“ projektą Marbeljoje plėtoja kartu su Estijos partneriais „Novira Capital“, kurie projekte dalyvauja 25 proc. nuosavo kapitalo dalimi. Projekto įgyvendinimą prižiūrės patyrę vietiniai partneriai Ispanijoje – Marbeljos NT brokerių bendrovė „Solvila“, jau išplėtojusi daugiau nei 150 projektų ir besispecializuojanti parduodant aukštos klasės turtą.


Architektūros konkursą laimėjo „AMES arquitectos“ vietinė architektų kompanija, kurios specializacija – prestižinių vilų projektavimas. Įmonė yra įgyvendinusi daugiau negu 160 projektų tiek su vystytojais, tiek su individualiais užsakovais.

„Marbella Property Fund“ buvo įsteigtas 2022 m., jo tikslas – suteikti galimybę investuotojams netiesiogiai investuoti į prestižinį nekilnojamąjį turtą Marbeljos regione. Fondas investicijas atliks per specialiosios paskirties bendrovę (SPV), kuri yra valdoma kartu su projekto partneriais.

„Evernord Marbella Property Fund I“ apskaitą atlieka UAB „M-Finance“, už fondo turto saugojimą atsakingas AB „Swedbank“. Fondo finansinį auditą atliks UAB „Rosk Consulting“.

Marbeljos regionas – Ispanijos pietinės pakrantės Kosta del Solio dalis, išsiskiriantis aukšta nekilnojamojo turto paklausa. Analitikai prognozuoja, kad kitais metais Kosta del Sol nekilnojamojo turto kainos ir toliau augs sparčiau nei Ispanijoje apskritai.

Naujienos

Verslo Vikingai

Technologijos3 mėnesiai prieš

Kriptovaliutų mokėjimų surinkimo paslaugos verslams: teisinių iššūkių rinkoje daug, bet požiūris vis pozityvesnis

Apie kriptovaliutų mokėjimus tikrai esate girdėję, o tai šiandien ypač aktyviai naudojama ir verslo sektoriuje. Įmonės „CoinGate” bendraįkūrėjas ​​Dmitrijus Borisenka...

Verslo vikingai3 mėnesiai prieš

Sėkmingą šakočių ir autentiškų gardėsių verslą įkūrusi Sandra atskleidžia: „Versle galima suklysti, galima padaryti daug klaidų, bet nepavyksta tik tiems, kurie nebando.”

Visą gyvenimą meilę maistui ir įvairių skanumynų gaminimui jautusi Sandra Riepšienė, prieš 13 metų nusprendė pabandyti įgyvendinti svajonę ir kartu...

Dirbtinis intelektas4 mėnesiai prieš

Generatyvinis dirbtinis intelektas: pagalba ar grėsmė visuomenei?

Įvairūs  dirbtinio intelekto įrankiai šiandien vis aktyviau naudojami įvairių organizacijų ir specialistų, siekiant pagreitinti, efektyvinti įvairius darbo procesus. Visgi, netrūksta ...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

NordLayer paslauga: kas tai ir kuo naudinga šiandien kiekvienam verslui?

Globaliame verslo pasaulyje, vienas iš svarbiausių uždavinių yra suvaldyti saugumą ir galimas kibernetinių atakų rizikas, kurios gali padaryti neišmatuojamos žalos...

Verslo vikingai5 mėnesiai prieš

„Linkedist” agentūros įkūrėja Kotryna Kurt: apie verslo pradžią, iššūkius ir tai, kodėl kiekviena įmonė privalo būti linkedin platformoje

Dar gyvendama Danijoje, jauna marketingo specialistė Kotryna Kurt atrado tuo metu sparčiai populiarėjančią Linkedin platformą. Tuo metu tai padėjo jai...

Visos teisės saugomos.© 2015-2023 | Kopijuoti draudžiama |